Як визначити зростання при виборі одягу.

Одяг, виготовлений в різних країнах, як правило, має різну розмірну маркування. І щоб правильно підібрати собі річ по зростання , треба добре разбіратся в ці маркування, і головне, точно знати висоту свого тіла.
Вам знадобиться
  • - вимірювальна шкала або сантиметрова стрічка, бажано нова;
  • - рівна вертикальна поверхня (будь-яка стіна без плінтуса або двері в будинку або квартирі);
  • - простий олівець або стирається маркер ;
  • - лінійка будь-якої довжини;
  • - допомога однієї людини.
Інструкція
1
Щоб визначити зростання і розмір одягу, уважно вивчіть етикетку і бирку на товар. Сьогодні існують англійські розміри, російські, американські, китайські, японські і т.д. Для визначення соотвествующих свого розміру розміром одягу необхідно знати своє зростання, обхват стегон, грудей і талії.
2
Щоб визначити зростання, зніміть взуття незалежно від того, на підборах вона або на суцільній підошві. Щільно притисніться спиною до вертикальної поверхні таким чином, щоб тіло стикалося з поверхнею в п'яти точках: п'ятах, сідницях, литках ніг, потилиці і плечах.
3
витягніть на весь зріст і не рухайтеся. Попросіть кого-небудь виміряти ваш зріст від ступень до самої верхівки, притиснувши до голови лінійку і зробивши на вертикальній поверхні позначку простим олівцем або стирається маркером.
4
Виміряйте сантиметровою стрічкою або вимірювальною шкалою відстань від підлоги до позначки на вертикальній поверхні. Це буде ваш дійсний зростання. По таблиці ростові одягу визначте своє зростання одягу, при цьому ваш дійсний зростання повинен потрапляти в діапазон ± 3 см. У відповідності з отриманим значенням ви будете підбирати собі одяг в магазині. Якщо ви вибираєте брюки, то отріентіруйтесь на більше зростання.
Зверніть увагу
Будьте обережні при виборі одягу, якщо ваш зріст становить від 146 до 152 см. Вам буде вельми складно підібрати готовий одяг, яка підходила б вам по росту. Готові вироби для людей невисокого зросту, як правило, вимагають доопрацювання. Виходом зі сформованої ситуації є пошиття одягу для жінок маленького зросту на замовлення. Закрійник врахує всі особливості фігури, і пошите виріб буде виглядати ідеально.
Корисна порада
Приміряючи в магазині одяг суміжних ростові, обов'язково звертайте увагу на розташування кишень у виробі, довжину вироби до лінії талії, а також довжину після талії, довжину рукавів, положення виточок, як на грудях, так і на талії та інше. Від цього буде залежати, як буде виглядати річ на фігурі. Адже найголовніше у виборі одягу - «щоб костюмчик сидів».