Як побудувати маленький будинок.

У більшості сімей мається дача або невеликий заміський будиночок , в якому вони можуть відпочивати від міської суєти. Одне з найголовніших складових такого місця - затишок, тому не варто довіряти ремонт та облаштування дачі дизайнеру. Набагато краще і цікавіше облаштувати все самому. Наприклад, можна побудувати своїми руками маленький будиночок у дворі.
Вам знадобиться
  • Дерев'яні дошки, цвяхи, інструменти для роботи з металом, бавовняні рукавички, креслярські приналежності, герметик для дерева, фарби.
Інструкція
1
Перш за все необхідно визначитися з призначенням майбутнього будиночок а. Він може бути просто прикраса дитячого майданчика у дворі. А можна в такому будиночок е замаскувати комунікації. Також маленький будиночок може виконувати роль невеликого погребка. Вибір стоїть за вами.
2
Накидайте ескіз майбутнього будиночок а, щоб візуально представляти те, що ви хочете отримає на виході. Спочатку від руки зробіть приблизний малюнок. На ньому мають бути відображені всі основні риси майбутньої конструкції. Після цього визначитеся з розмірами натурального будиночок а. Він повинен гармонійно виглядати на тлі справжнього дому. Тепер саме час приступити до створення докладного креслення. Виберіть масштаб, в якому буде виконано креслення. Спираючись на масштаб, ви будете в майбутньому закуповувати необхідну кількість матеріалу. Ретельно продумуйте всю конструкцію. Зробіть спочатку чорновий варіант креслення, а потім чистової. Відсутність помилок в кресленні забезпечить найменший ризик зіпсованого матеріалу.
3
Закупити необхідну кількість матеріалу. Найкраще використовувати дерев'яні дошки потрібної товщини. Дерево дуже добре піддається обробці і при правильній обробці служить дуже довго. Розмітьте всі деталі будиночок а на закупленим матеріалі. Ретельно перевірте правильність розмітки. Акуратно випиляєте всі частини майбутньої будови. Обробіть їх і зробіть першу примірку. Все має рівно підходити один до одного.
4
Якщо всі деталі рівно підходять один до одного, то почніть збирати ваш будиночок . Для з'єднання деталей найкраще використовувати цвяхи з нержавіючої сталі, щоб уникнути можливої їх корозії. Можна промазати всі з'єднання спеціальним герметиком. Не завадить обробити дошки захисним складом, який убезпечить ваше будову від передчасного старіння і руйнування.
5
Після повного складання уважно огляньте ваш будиночок на наявність нестиковок і нерівностей. Все огріхи потрібно акуратно видалити. Подумайте про зовнішній вигляд вашого будиночок а. Його можна пофарбувати в різні барвисті кольори. Тоді він буде помітний у вашому дворі і стане його прикрасою. також можна зробити різьблені наличники на вікна будиночок а. Не забудьте зробити невеликий постамент, на якому стоятиме ваш будиночок .