Як повернути рядок стану.

Рядок стану розміщується в нижній частині вікна і несе в основному інформаційні функції, хоча деякі програми розміщують на ній і елементи управління. Залежно від особливостей конкретного програмного продукту, рядок стану може або постійно бути присутнім у вікні в обов'язковому порядку, або включатися і відключатися за бажанням користувача. Нижче наведені способи включення відображення цієї панелі для декількох найбільш поширених програм.
Інструкція
1
У стандартному менеджері файлів ОС Windows Провіднику для включення відображення рядка стану треба розкрити в меню розділ «Вид» і поставити відмітку напроти пункту, який так і називається - «Рядок стану ».
2
У текстовому процесорі Microsoft Office Word версій більш ранніх, ніж Word 2007, для включення цієї панелі потрібно розкрити в меню розділ «Сервіс» і вибрати пункт «Параметри». Потім у вікні слід перейти на вкладку «Вид» і поставити відмітку в рядку з написом «Рядок стану » в секції «Показувати». Починаючи з версії Word 2007, відображення цієї панелі не може включатися або відключатися в налаштуваннях програми, хоча існує можливість робити це програмними методами - за допомогою макросів.
3
В інтернет-браузері Internet Explorer, щоб включити відображення рядка стану достатньо натиснути правою кнопкою миші вільне від пунктів меню простір у верхній частині вікна і поставити в контекстному меню відмітку напроти пункту «Рядок стану ». Цей же пункт продубльований і в розділі «Вид» меню оглядача.
4
У браузері Opera включити відображення рядка стану можна через головне меню - розкривши його, перейдіть в розділ «Панелі інструментів» і виставте мітку в рядку «Панель стану » . Альтернативний спосіб - натиснути правою кнопкою нижню панель вікна браузера і вибрати пункт «Оформлення» у розділі «Налаштувати» контекстного меню. У вікні, поставте позначку в чекбоксі "Панель стану » та натисніть кнопку «OK».
5
У браузері Mozilla Firefox опція включення і виключення рядка стану поміщена в розділ «Вид» меню програми - розкривши його, клацніть пункт, який так і названий «Рядок стану ».
6
У браузері Apple Safari теж треба діяти через розділ «Вид» в меню програми, але тут цей рядок сформульована трохи інакше - «Показати рядок стану ». Якщо відображення цього меню відключено в налаштуваннях вашого браузера, то точно такий же пункт можна знайти, клацнувши по піктограмі з зображенням шестерні в правому верхньому куті вікна.