Як зробити фігуру чоловікові. Як зробити так щоб фігура стала ширше.

В останні роки чоловіки стали все більшу увагу приділяти своїй зовнішності. Зараз гарна фігура є ознакою успішності та здоров'я. Не дивно, що фітнес-індустрія переживає справжній бум. Але що таке ідеальна чоловіча фігура, і як створити її по можливості швидко? Ознаки дуже прості: тонка талія, широка спина, міцні руки і плечі. Саме ці елементи кидаються в очі в першу чергу і роблять чоловічий силует впізнаваним.
Вам знадобиться
  • - штанга;
  • - гантелі;
  • - перекладина.
Інструкція
1
Виконуйте підтягування на перекладині, щоб домогтися опрацювання м'язів спини. Ця вправа складно замінити будь-яким іншим. Адже підтягуватися можна не тільки в спортзалі, але і у дворі, і вдома.
2
Вхопіться за перекладину руками, відстань між долонями - трохи ширше плечей. Долоні дивляться від себе. Повісніте, трохи зігнувши ноги. Прогніться в попереку і зведіть лопатки. Повільно підтягуйте лікті до тіла і піднімайтеся вгору, поки не торкнетеся поперечини підборіддям. Потім неквапом опускайтеся вниз. Чи не розслабляйте спину і не повисає вільно на руках. Це може привести до травми м'язів трицепса.
3
Для створення тонкої талії потрібна проробка не тільки м'язів преса, вам необхідно створити так званий м'язовий корсет. Ідеальним вправою для м'язів кора залишається планка. Це ізометричне вправу необхідно виконувати щодня протягом 1-2 хвилин.
4
Прийміть положення упор лежачи на ліктях. Лікті розташовуйте строго під плечовими суглобами. Упріться в підлогу носками ніг. За рахунок напруги м'язів корпусу утримуйте тіло абсолютно прямим від маківки до п'ят. Тримайте спину рівною, як ніби вона притискається до рівної дошки. Поперек ні в якому разі не вигинає і не прогинайте. Напружте сідниці. Затримайтеся в цьому положенні приблизно хвилину.
5
Візьміть в руки важку штангу. Встаньте прямо, руки зі штангою вільно опущені уздовж тіла. Не змінюючи положення рук і утримуючи спину прямою, піднімайте плечі вгору, немов намагаючись дотягнутися ними до вух. Повільно опустіть їх вниз, відчуйте що м'язи розтягуються під вагою штанги. Зробіть три підходи по 5-8 повторів. Ця вправа спрямована на розвиток дельтоподібного м'язи.
6
Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Візьміть в руки штангу. Руки вільно опущені уздовж тіла. Піднімайте штангу вгору, згинаючи руки в ліктях. У верхній точці штанга повинна бути максимально близько до плечам, затримайтеся на пару секунд і плавно опустіть штангу у вихідне положення. Підйоми штанги спрямовані на розвиток плечей і біцепсів. Можна виконувати цю вправу, використовуючи гантелі.
7
Працюючи над найбільш впізнаваними ознаками чоловічої силуету, не забувайте, що 80% опитаних жінок найбільш еротичною частиною чоловічого тіла називають сідниці. Обов'язково додайте в тренування присідання зі штангою. Це дозволить вам одночасно зміцнити всі м'язи ніг і сідниць.
Зверніть увагу
Для створення стрункої талії абсолютно не підходить така вправа, як нахили в сторони з обтяженням. Робота з вагою робить м'язи більш об'ємними. Це призведе до того, що ваша талія, навпаки, стане ширше, ніж була.
Зберігання одягу вимагає від господарів акуратності. Користуючись всілякими аксесуарами і пристосуваннями, питання з розміщенням одягу зазвичай вдається вирішити цілком вдало. Наприклад, влаштувавши в шафі штангу, можна розвісити з її допомогою одяг на плічках - це допомагає заощадити місце і зберегти речі в хорошому стані.
Вам знадобиться
  • - штанга;
  • - кріпильні елементи;
  • - шуруповерт.
Інструкція
1
Установка штанги в шафі не викликає особливих складнощів, треба тільки розібратися в їх особливостях. Для початку треба усвідомити, що штанги існують в декількох різновидах: це стандартна штанга, висувна штанга (мікроліфт) і пантограф. Існують також різні види установки штанг - їх можна розташувати поздовжньо і поперечно.
2
У поздовжньому варіанті штангу встановлюють паралельно по відношенню до задньої стінки, в поперечному - перпендикулярно. На вибір способу розташування штанги впливають глибина самої шафи і ширина секційного отвору. Для «класичної» поздовжньої установки необхідно, щоб глибина шафи була не меншою, ніж 530 см. Штанги найчастіше встановлюють для того, щоб розмістити на них вішалки-плечики. При глибині шафи менше вказаного значення для поздовжнього розміщення стандартних плічок простору не вистачить.
3
Щоб встановити штангу в поздовжньому положенні, багато турбот не знадобиться. Якщо в цій шафі ніколи не передбачалася установка даного елемента, треба просто купити у відділі меблевої фурнітури спеціальні кріплення. Їх треба прикріпити до стін шафи, попередньо відмірявши потрібну відстань від підлоги. Далі штанга вставляється в них зверху, після чого можна починати використовувати її. Ще один варіант, який підійде для не дуже довгих дерев'яних штанг - з торців висвердлюють отвори, такі ж робляться в стінах шафи. Штанга прикладається до стіни, після чого з зовнішньої сторони засверливают саморіз - таким чином, щоб увійти в отвір в торці. Даний вид кріплення незручний тим, що штанга може при виконанні отвори тріснути по всій довжині.
4
В поперечному положенні прийнято встановлювати висувну штангу-мікроліфт. Але більш надійним варіантом буде штанга овальної або круглої форми. Мікроліфт кріпиться в шафі на чотирьох шурупах, вкручених в верхню частину меблів. Якщо повісити на таку конструкцію що-небудь дуже важке, воно може обірватися разом зі штангою. Для круглих штанг передбачені більш надійні кріплення. Але вибирають, звичайно, такий тип, який здається зручнішим.
Зверніть увагу
Щоб правильно встановити штангу в поперечному положенні і користуватися нею, ширина отвору повинна бути не менше 600 мм. В отворі за шириною 500 мм плечики не поміщаються цілком.
Корисна порада
Можна, нарешті, просто виготовити стійку зі штангами, які в цьому варіанті можна зробити не тільки на будь-якому рівні, а й в будь-яких кількостях. Конструкцію краще розраховувати залежно від матеріалів та інструментів, наявних у розпорядженні майстра.