Як зробити човен на повітряній подушці.

В даний час моделюванням займаються не тільки маленькі діти. Це заняття стало цікаво навіть дорослим людям. Є навіть спеціальні гуртки, де навчають споруді різного роду моделей. Звичайно, можна купити в магазині вже готову модель і насолоджуватися її управлінням, проте набагато цікавіше зібрати її самому. Наприклад, як зібрати човен на повітряній подушці?
Вам знадобиться
  • Повітряна подушка, матеріал для підстави, механізм управління, клей, двигун, турбіна.
Інструкція
1
Визначтеся з розмірами майбутнього іграшкового судна. Накидайте невеличке креслення. Детально продумайте його, щоб надалі було якомога менше помилок і недоліків. Потрібно відразу позначити декілька основних основних деталей, які вам знадобляться: підстава човна, на якому будуть кріпитися всі деталі, один або два моторчика, повітряна подушка, турбинка, яка буде надувати її, рульовий механізм, акумуляторний відсік, радіоуправління.
2
Підстава для човна потрібно робити з легкого матеріалу. Врахуйте, що чим легше будуть використовувані вами матеріали, тим швидкохідні виявиться ваша човен. Можна використовувати щільний пінопласт, але потрібно буде дуже акуратно його обробляти, так як він легко кришиться. Подумайте про матеріал, з якого буде виготовлена повітряна подушка. Матеріал повинен витримувати велике тертя, так як човен на повітряній подушці буде переміщатися не тільки по воді, але і по суші. Можна вибрати подушку в магазині запчастин для моделей. Там же підберіть турбіну. Вона повинна бути досить потужною, щоб забезпечувати подушку постійним притоком повітря.
3
Особливу увагу потрібно приділити підбору моторчиков. Можна поставити два або один. Найекономічніший і простий варіант - електричні мотори. Однак, якщо ви встановите ДВС, то ваша човен буде потужнішою. Також варто відзначити, що акумулятори для електричних моторчиков володіють досить великою вагою, що негативно позначається на максимальній швидкості човна. Лопаті потрібно захистити від попадання різних дрібних предметів, для цього виготовте захист. Як приклад використовуйте захист, яка ставиться на підлогові домашні вентилятори.
4
Блок дистанційного управління і пульт найкраще купити в збірці в магазині. Також ретельно продумайте механізм керування човном. Для керування човном на повітряній подушці використовуйте серворуль. Його розміри потрібно підібрати дослідним шляхом. При складанні моделі будьте готові, бо доведеться удосконалювати модель, використовуючи метод проб і помилок. Після повного складання і настройки прикрасьте модель, надавши їй неповторність і унікальність.
Апарати на повітряній подушці рухаються за рахунок тяги, яка створюється повітряними гвинтами, і оснащені системою створення області підвищеного тиску під корпусом для його підйому над поверхнею.
Вам знадобиться
  • Комп'ютерний кулер, дві батарейки по 9 V типу "Крона", дроти, пінопластові тарілка, двосторонній скотч, шурупи, викрутка або шило, циркуль, ніж.
Інструкція
1
Візьміть пенопластовую тарілку. Переверніть її догори дном. Візьміть циркуль і намалюйте коло по центру дна тарілки. Виріжте акуратно ножем по контуру окружності отвір.
2
Покладіть на нього кулер і викруткою або шилом пробийте отвори для його кріплення. Прикріпіть кулер до тарілки шурупами. Прикріпіть двосторонній скотч на дно тарілки поруч з кулером з двох сторін. Прикріпіть на кожен батарейку. З'єднайте кулер з батарейками за схемою: "+" першої батарейки до "-" другий батарейки, "+" другої до підключіть кулеру і "-" першої також підключіть до кулера.