Як підсилити гучність на телефоні.

Нерідко можна помітити що стандартні мелодії, встановлені на телефон при заводській прошивці, звучать голосніше і чіткіше, ніж інші аудіо файли. Справа в тому, що динамік телефону пристосований для відтворення високих і середніх частот. Тому якщо для збільшення гучності телефону необхідно злегка обробити мелодію, призначену для дзвінка.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть аудіо редактор. Найкращим варіантом буде використання Adobe Audition або Sony Sound Forge. Ці аудіо редактори найбільш зручні у використанні і забезпечують найкращу якість обробки. Скачайте і встановіть один з них.
2
Запустіть програму. Відкрийте трек через меню "Файл" або просто перетягнувши трек в робочу область програми. Визначте початок і закінчення мелодії. Видаліть ту частину треку, яка залишається. Прослухайте вийшла мелодію для того, щоб переконається у відсутності "зайвих" шматків.
3
Використовуйте графічний еквалайзер для того, щоб змінити гучність діапазону частот. Потроху зменшуйте низькі і збільшуйте високі частоти, кожен раз прослуховуючи вийшов результат. Намагайтеся робити перехід між сусідніми частотами якомога більш плавним. Домігшись оптимального результату, застосуйте зміни.
4
Змініть гучність у получившегося треку. Ви можете зробити те чи за допомогою ефекту "Нормалізація" або за допомогою ефекту "Підвищення гучності". Виділіть весь трек, після чого застосуйте один з цих ефектів. Підвищуйте рівень зміни треку поступово, по п'ять-десять відсотків за раз. Зберігайте копію треку після кожної зміни.
5
Синхронізація телефону з комп'ютером. Для цього встановіть драйвера і підключіть телефон, використовуючи дата-кабель. Запустіть програмне забезпечення і скопіюйте отримані треки на телефон. Прослухайте їх на максимальній гучності і виберіть той, який має найвищу гучність ю, яку може дозволити динамік. Справа в тому, що перевірити ступінь пристосованості треку для мобільного динаміка можна перевірити тільки програвши його на телефоні. Видаліть непотрібні треки.
Корисна порада
Чи не відключайте телефон від комп'ютера до завершення копіювання мелодій на телефон.