Як вимкнути інтернет в iPhone. вимикання мікрофона в айфоне.

Якщо ви використовуєте iPhone як повноцінний комунікатор, то вам знадобиться вміння швидко вимикати (а при необхідності включати) інтернет . На жаль, наші бажання не завжди збігаються з тим, що збирається робити в інтернет е iPhone, тому будьте готові до боротьби з несанкціонованими підключеннями.
Інструкція
1
Для чого відключати інтернет в iPhone? Багато власників цього пристрою стикалися з безконтрольним виходом свого улюбленця в мережу. Це може відбуватися під час використання різних програм (погодні сервери, пошта, навігатор), яким для отримання даних необхідно зайти у всесвітню павутину.
2
Практично всі програми, встановлені на iPhone, постійно шукають і завантажують оновлення з інтернет а. Крім цього в працюючі програми постійно завантажується нова реклама. Все це призводить до втрати енергії (сідає батарея) і грошей.
3
Деякі батьки заохочують любов своїх дітей до сучасних девайсам. Так iPhone може виявитися в руках самих маленьких членів сім'ї. Щоб уникнути неприємних наслідків, завжди вимикайте інтернет на iPhone, коли даєте його дітям.
4
Щоб вимкнути інтернет , зайдіть в «Налаштування»/Settings, знайдіть пункт «Основні»/General, далі виберіть «Мережа»/Network. Вимкніть пункт «Стільникові дані»/Cellular Data, натиснувши кнопку включення. Для зворотного підключення інтернет а натисніть кнопку ще раз.
5
Не забудьте, що ваш iPhone може підключатися до мережі Wi-Fi, яка, навіть будучи безкоштовною, не скасовує витрати на покупку різних програм та ігор. Для відключення Wi-Fi зайдіть в «Налаштування»/Settings, «Основні»/General, «Мережа»/Network. Далі в пункті Wi-Fi натисніть кнопку включення. Повторне натискання призведе до повернення в мережу Wi-Fi.
6
Змінити налаштування інтернет а можна в «Налаштуваннях»/Settings, «Основні»/General, «Мережа»/Network, «Стільниковий мережа передачі даних»/Cellular Data Network. Якщо ж зовсім видалити всі або деякі настройки, то інтернет також підключатися не буде. Досить додати один зайвий символ, наприклад, в рядок APN, і доступ до мережі стане неможливим. Складність цього способу полягає в необхідності запам'ятовувати зроблені зміни.