Як зменшити екран ноутбука. Як в однокласниках зменшити екран.

Під час роботи з графічними редакторами на ноутбуці виникає необхідність змінювати розмір зображення або екрана , наприклад, коли вами завантажена картинка виходить за межі екрана . Не всі редактори можуть змінювати розмір екрана , але це можна зробити самостійно.
Вам знадобиться
  • Операційна система сімейства Windows.
Інструкція
1
Серед відомих способів управління дозволом екрана ноутбука можна виділити два найбільш доступних: управління розмірами екрана засобами драйвера відеокарти і за допомогою можливостей самої операційної системи ( Windows 7).
2
Першим способом можна користуватися за наявності окремої відеокарти у вашій системі. Для встановленої відеокарти важливо завантажити драйвера з офіційного сайту. Не варто забувати, що при завантаженні драйверів необхідно вказувати версію операційної системи, щоб не виникло конфліктів при їх установці.
3
Після того, як драйвера були встановлені, ноутбук слід перезавантажити, вибравши пункт «Перезавантажити комп'ютер зараз» і натиснувши кнопку «Готово». Також ви можете натиснути на кнопку «Пуск» і вибрати пункт «Вимкнути», натиснувши на кнопку «Перезавантаження» (для Windows 7 потрібно натиснути на бічну стрілку і вибрати відповідний пункт).
4
Після завантаження комп'ютера слід запустити додаток, щоб при зміні розмірів зображення можна було орієнтуватися. Згорніть додаток і натисніть правою кнопкою миші на вільному місці робочого столу. З випав контекстного меню виберіть пункт "Властивості".
5
Перед вами відкриється вікно налаштування властивостей екрана , перейдіть на вкладку «Параметри». За допомогою повзунка змініть дозвіл екрана . При досягненні потрібного значення відпустіть повзунок і натисніть кнопку «Застосувати».
6
Відновіть додаток і подивіться, чи достатньо ви зменшили розмір. Якщо вас все влаштовує, натисніть кнопку «ОК» інакше слід натиснути кнопку «Скасувати». Спробуйте ще раз зменшити дозвіл, потім повторіть вище описану операцію.
7
У нових версіях операційних систем, наприклад, в Windows 7 з'явилася можливість швидкої зміни дозволу екрана . Фактично це той же спосіб, при якому ви регулюєте значення драйвера, але їх виконання займає меншу кількість часу. Натисніть правою кнопкою миші на вільному місці робочого столу і виберіть пункт «Дозвіл екрана ».
8
У вікні пограйте з повзунком, вказавши потрібне значення і збережіть результат, натиснувши відповідну кнопку.