Як з'єднати телефон і usb.

Сучасні телефони надають собою повноцінні мультимедійні пристрої. З їх допомогою можна не тільки обмінюватися повідомленнями і здійснювати дзвінки, але також слухати музику, грати в ігри, дивитися фільми. Для того щоб насолодитися всім цим різноманіттям, необхідно підключити телефон до комп'ютера для синхронізації.
Інструкція
1
Насамперед, перевірте комплектацію вашого телефону. У коробці крім зарядного пристрою й батареї повинен знаходитися дата-кабель, а також диск з драйверами. У цьому випадку все, що потрібно - це запустити диск з драйверами і встановити їх, а після цього підключити телефон, використовуючи дата-кабель. В іншому випадку, зайдіть на офіційний сайт виробника вашого стільникового телефону. Знайдіть програмне забезпечення для синхронізації, а також драйвера для телефону. У більшості випадків, це буде один інсталяційний файл.
2
Дата-кабель ви зможете купити в магазині стільникового зв'язку. При його виборі стежте за тим, щоб роз'єми підходили для вашого телефону. Встановіть програмне забезпечення і драйвера, щоб комп'ютер успішно розпізнав ваш телефон як новий пристрій, після чого підключіть дата-кабель.
3
Після того як ви під'єднали телефон до комп'ютера, переконайтеся, що програмне забезпечення "бачить" телефон. Після цього ви зможете завантажувати ігри, відео та аудіо на ваш комп'ютер. Слідкуйте за тим, щоб формати файлів, який ви копіюєте на телефон, відповідали списку підтримуваних. У випадку, якщо у вас налаштований gprs, ви також можете використовувати ваш телефон як gprs-модем. Для цього вам потрібно буде подзвонити в центр обслуговування вашого оператора, а після цього налаштувати нове з'єднання, слідуючи підказкам оператора.
Зверніть увагу
При передачі файлів ні в якому разі не відключайте кабель до завершення копіювання.
Корисна порада
У разі, якщо ви не знайдете необхідне програмне забезпечення на офіційному сайті, скористайтеся пошукачем. Скачайте необхідні файли з одного з сайтів, присвячених виробнику вашого телефону, таких як allnokia.ru або samsung-fun.ru.