Як записати мелодію на телефон.

Більшість стільникових телефонів дозволяють поставити на дзвінок не тільки поліфонічні мелодії, а й файли формату mp3. Для того, щоб записати на телефон потрібний вам трек, необхідно попередньо його обробити і обрізати для економії місця на стільниковому телефоні.
Інструкція
1
В першу чергу скачайте і встановіть аудіоредактор. Найбільш зручними, що забезпечують найкращу якість компресії, є Adobe Audition і Sony Sound Forge. Скачайте один з них і встановіть. Після цього відкрийте аудіофайл, призначений для мелодії, через меню «Файл» або перетягніть файл в робоче поле програми.
2
Дочекайтеся закінчення завантаження треку, після чого визначте початок і кінець майбутньої мелодії. Оптимальним є уривок в тридцять-сорок секунд. Встановіть бігунок на початок мелодії і виділіть трек до його початку, після чого натисніть на кнопку «Видалити». Після цього виділіть трек від кінця майбутньої мелодії до кінця треку і повторіть операцію. Програйте мелодію, щоб переконатися у відсутності зайвих шматків.
3
Адаптує мелодію для телефону. Справа в тому, що високі і середні частоти звучать на телефоні добре, тоді як низькі і середні звучать погано або зовсім не звучать. Використовуйте ефект «графічний еквалайзер» для зміни сили діапазону частот, після чого збережіть отриманий результат. Нормалізуйте трек, збільшивши його гучність до максимального рівня, який можливий без втрати милозвучності. Збережіть отриманий результат.
4
Синхронізація телефону і комп'ютер. Встановіть драйвера для телефону на комп'ютер і підключіть стільниковий до комп'ютера, використовуючи дата кабель. Ви зможете знайти драйвера, а також ПО для синхронізації і дата-кабель в коробці з телефоном. Запустіть програмне забезпечення для синхронізації, після чого скопіюйте мелодію на телефон.
Корисна порада
Для досягнення оптимальної гучності робіть нормалізацію покроково, збільшуючи гучність щоразу на п'ять-десять відсотків і зберігаючи копії треку. Під час синхронізації скопіюйте все отримані треки, після чого протестуйте їх, включивши динамік на повну гучність.