Як поділити швидкість інтернету.

При використанні ресурсів інтернету важливу роль грає оптимізація процесів, які використовують доступ мережі. Це можливо при виконанні ряду умов, що залежать від поставленого завдання.
Інструкція
1
При необхідності максимально швидкого веб-серфінгу відключіть програми, які можуть використовувати канал доступу до мережі. До них відносяться месенджери, менеджери закачувань, а також торренти і програми, які можуть завантажувати оновлення. Закрийте не тільки програми, які є на панелі провідника, а й ті, які знаходяться в треї. Запустіть диспетчер задач і відключіть процеси, які відносяться до програм, завантажувати оновлення. Налаштуйте браузер таким чином, щоб запобігти завантаження картинок, java і flash додатків, які часто складають основну частину завантажуваних сторінок.
2
У випадку, якщо ви завантажуєте файл, використовуючи менеджер завантажень, то для вас найбільш важливою буде швидкість завантаження скачиваемого файлу. Щоб максимізувати швидкість, з якою він скачується, встановіть максимальну кількість одночасно завантажуваних файлів рівним одному. Встановіть максимальний пріоритет для скачуваних файлів і не запускайте браузер до завершення завантаження.
3
При використанні торрента необхідно відключити обмеження швидкості для завантаження, якщо воно стоїть, і виставити максимальну швидкість віддачі рівній одному кілобітах в секунду. Не заводьте програми, які можуть використовувати доступ до мережі. Виставте максимальний пріоритет для діючої завантаження.
4
Таким чином, незалежно від програми, яка використовується, основне правило оптимізації - у відключенні всіх процесів, які можуть використовувати інтернет і по можливості виставлення максимального пріоритету для задачі, розв'язуваної в даний момент часу. У разі ж, якщо необхідно поєднувати кілька процесів, наприклад, завантаження торрента та веб-серфінг, потрібно обмежити швидкість скачування до сімдесяти-вісімдесяти відсотків від максимальної швидкості каналу.
У багатьох людей при покупці другого комп'ютера виникає питання: як провести інтернет на нього, не переплачуючи за другий канал? Іншими словами, потрібно вже наявний інтернет -кабель, розділити на два пристрої. І не потрібно турбувати вашого інтернет -оператора і радувати його подвійний оплатою, досить купити роутер.
Інструкція
1
Маршрутизатор (роутер) - пристрій, який об'єднує воєдино кілька мереж. Завдяки йому ви зможете розділити інтернет -канал. Але для початку потрібно визначитися: який саме роутер ви будете купувати (залежно набору додаткових функцій ціна може варіюватися) .Також перш ніж купувати пристрій, вирішите яким воно буде: дротових або бездротових (wi-fi). При покупці проводового обладнання в комплекті повинні йти всі необхідні кабелю, тоді як при придбанні бездротового роутера додатково знадобиться купити два usb wi-fi адаптера, для забезпечення бездротового зв'язку.
2
Після придбання потрібного обладнання можна безпосередньо приступати до основної мети, а саме до установки вашого маршрутизатора. Візьміть в руки інструкцію з експлуатації, знайдіть розділ "Установка", згідно з яким і дійте. (Увімкніть роутер, підключіть до нього інтернет -кабель, встановіть програмне забезпечення, яке йде в комплекті з пристроєм) .Далі два варіанти (залежно від того, який пристрій ви придбали: звичайний провідний роутер або бездротової wi -fi (Wireless Fidelity).
3
Провідний: Після установки інтернет а на головному комп'ютері, який у вас буде щось на зразок сервера (попередньо, з'єднавши роутер з мережевою платою ПК, за допомогою кабелю), вставте один кінець кабелю в мережеву плату другого комп'ютера, а другий відповідно в роутер. Далі встановлюйте необхідне програмне забезпечення, і все у вас буде готово.
4
Бездротовий: Як тільки проведете установку на одній системі, вставте usb wi-fi адаптер в другій комп'ютер. Встановіть потрібне програмне забезпечення. І готово! Тепер, після проведення всіх необхідних операцій, ви можете комфортно використовувати інтернет відразу на декількох комп'ютерах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7Jp8AK6vOwI
Корисна порада
Порада 1: Найбільш зручним і функціональним є wi-fi роутер (також багато сучасних пристроїв підтримують технологію бездротової wi-fi зв'язку, що дозволить в майбутньому забезпечити для них доступ в інтернет без додаткових витрат) Раджу 2: Не забудьте встановити надійний пароль для маршрутизатора, в іншому випадку вашу домашню мережу зможуть зламати, наприклад, сусіди і використовувати ваш інтернет канал.