Як лікувати шум у голові. Шум в голові причини лікування.

Шум в голові з'являється з різних причин. Тому в кожному конкретному випадку необхідно різне лікування. Запускати прояв цього симптому можна ні в якому разі. У статті описані різні причини виникнення шуму в голові і можливі способи лікування.
Інструкція
1
У сучасному світі все менше залишається місць, де панує тиша і спокій. Може бути, тому шум в голові вже нікого не дивує? А адже він може виявитися симптомом величезного числа хвороб. Шум в голові схожий на гул автостради або шерех морського прибою. Він заважає зосередитися, відволікає і пригнічує.
2
Щоб його позбутися, спочатку слід визначити, де знаходиться джерело шуму: у вухах або в голові. Якщо вдалося встановити, що шумить все-таки в вухах і досить давно, то краще відправитися до лора, який перевірить всю слухову систему, а особливо внутрішнє вухо. Можливо, шум з'являється через те, що пошкоджені волосяні цибулини, розташовані на внутрішньому вусі. Але причиною шуму у вухах може бути і будь-яка інфекція.Еслі ви визначили, що джерело шуму - голова, також слід звернутися до лора. Причиною шумів можуть бути запалення і захворювання внутрішнього або середнього вуха. Але в цьому випадку, крім шуму, можуть бути й інші симптоми, наприклад, зниження слуху, висока температура і навіть нудота і блювота. Ставити самостійні діагнози і призначати собі лікування в більшості випадків небезпечно і ще більше може нашкодити здоров'ю. Однак найчастіше шум в голові без інших симптомів є ознакою емоційного і фізичного перевтоми. Такий шум зазвичай не постійний, а пульсуючий. Зазвичай він без усякого лікування ісчезает.Шум в голові може з'явитися на початковій стадії неврозу, від якого не застрахований ніхто. Бурхлива діяльність, що супроводжується нервовим напруженням, може стати причиною шуму. При цьому супутніми явищами стануть дратівливість, хронічна втома, розосередження уваги. У цій ситуації дозвіл що з'явилися конфліктів і хороший відпочинок подалі від проблем зможуть позбавити і від шуму, і від назріваючої неврастенії.
3
Більш серйозно до шуму в голові повинні ставитися ті, хто страждає підвищеним артеріальним тиском. Раптова поява шуму, що супроводжується пітливістю і почервонінням, може вказувати на те, що можливий гіпертонічний криз. В цьому випадку необхідно приймати таблетки, які прописав врач.С головою жартувати не можна. Якщо шум з'являється один раз на тиждень протягом декількох місяців, пора звертатися до лікаря. Спочатку до терапевта, потім до отоларинголога і наостанок до невролога. Фахівці повинні оцінити стан судин, шийного відділу хребта і нервів. Можливо, знадобиться і комп'ютерна томографія черепа. У більшості випадків доктора зможуть допомогти усунути зайві шуми.Леченіе шуму в голові починається з визначення причини. Найчастіше її встановити просто, бо кому, як не нам самим, знати про себе все досконально. Запускати тривожні симптоми ні в якому разі не можна. Лікуватися самостійно, коли не було перевтоми і великою фізичною або психічного навантаження, теж не варто. Неприємні відчуття потрібно дбайливо лікувати випробуваними засобами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HokgtY7Mizg