Як відключити обмеження швидкості інтернету.

Найбільш важливими технічними характеристиками з'єднання з сетію інтернет є швидкість скачування даних і стабільність з'єднання. Обійти обмеження швидкості, виставлене вашим тарифним планом, неможливо, але є можливість розпорядитися наявним каналом доступу з максимальною ефективністю.
Інструкція
1
При скачуванні файлів за допомогою менеджера закачувань в першу чергу надайте закачкам максимально можливий пріоритет. Встановіть кількість одночасних завантажень рівним одному. Вимкніть торрент і інші менеджери закачувань, які діють на даний момент. Закрийте всі програми, які можуть використовувати з'єднання з інтернетом, щоб максимально збільшити можливу швидкість скачування. Відкрийте трей і закрийте всі програми, після чого використовуйте комбінацію [ctrl] + [alt] + [delete] щоб викликати менеджер процесів. Завершіть всі процеси, які мають у своїй назві слово "update" - це процеси, які викачують оновлення.
2
Використовуючи торрент, прислухайтеся до тих же рекомендацій, що і в попередньому кроці. Вимкніть всі діючі програми, що використовують з'єднання з мережею і виставте максимальний пріоритет для завантажень. Вимкніть обмеження швидкості для діючих закачувань, після чого встановіть максимальну швидкість для віддачі рівній одному кілобітах в секунду. Не відкривайте браузер до завершення закачування.
3
При здійсненні веб-серфінгу, необхідно відключити абсолютно всі програми, які можуть використовувати інтернет, включаючи торренти і месенджери. Налаштуйте свій браузер, щоб мінімізувати скачування непотрібної вам інформації. Вимкніть завантаження картинок, java і flash додатків. Більшість інтернет-сторінок перевантажені зображеннями та банерами, тому досить заборонити їх завантаження щоб істотно збільшити швидкість завантаження сторінки.
Корисна порада
Слідкуйте за процесом оновлення операційної системи Windows - WindowsUpdate.exe. Нерідко цей процес істотно займає канал доступу до мережі, значно зменшуючи швидкість скачування. Завершуйте його через диспетчер задач.