Як переробити музику в формат mp3.

Mp3 є найпоширенішим форматом відтворення. Файли з таким розширенням можуть відтворюватися на комп'ютері. музичному центрі, плеєрі і навіть на стільниковому телефоні. Для того, щоб сконвертировать аудіофайл в mp3, ви можете скористатися одним з нескладних способів.
Інструкція
1
У випадку, якщо музика знаходиться на простому компакт-диску, використовуйте Windows Media Player для того, щоб сконвертировать її в формат wma. Запустіть програму і вставте компакт-диск в привід. Після цього запуститься модуль windows media player, що копіює музику на комп'ютер. Якщо цього не відбувається, запустіть модуль вручну і скопіюйте треки на комп'ютер. Дочекайтеся закінчення копіювання, після чого переходите до наступного кроку.
2
Для того, щоб завершити конвертацію, використовуйте програму для множинної обробки треків. Найбільш простим у використанні є WMA to MP3 Converter. Скачайте його за адресою http://www.wma-mp3.org/. Встановіть його на свій комп'ютер, після чого додайте треки, які ви отримали з компакт-диска у форматі .wma. Даний конвертер підтримує пакетну обробку файлів, тому ви можете відразу додати всі файли, які ви скопіювали з диска. По завершенню конвертації, прослухайте отримані треки. У разі якщо якість вас не влаштовує, переходьте до третього кроку.
3
Скачайте і встановіть Adobe Audition або Sony Sound Forge. Це професійні аудіо редактори, які володіють високою якістю обробки і зручним інтерфейсом. На жаль, вони не підтримують конвертацію декількох файлів відразу, тому вам доведеться обробляти файли по одному. Запустіть аудіо редактор, після чого через меню "Файл" відкрийте потрібний вам трек. Прослухайте його та переконайтеся, що його гучність вас влаштовує. Якщо це не так, використовуйте інструмент "нормалізації". Нормалізуйте трек до 110% і прослухайте. Якщо трек йде без шумів і тріска, збережіть його. Обробіть таким чином всі файли, скопійовані з компакт-диска.
Корисна порада
Аудіо редактори набагато якісніше конвертують файли ніж програми для пакетної обробки, тому використовуйте її тільки у випадку гострої нестачі часу.
Переробка музики потрібно, як правило, у тих випадках, коли ви хочете закачати на свій носій більшу кількість файлів, або ж обрана композиція не підходить за форматом до вашого носія. В інтернеті існує маса програм, що дозволяють конвертувати файли, переводячи їх в потрібний формат, стискаючи розмір, і при цьому зберігаючи якість.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет, носій файлів (телефон, програвач та ін.)
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті програму, що дозволяє конвертувати файли. Скачайте вподобану програму собі на комп'ютер з урахуванням потрібного вам формату. Зазвичай, програми, що знаходяться у вільному допуску, створені для масового використання для роботи із самими популярними форматами.
2
Зазвичай, програми, що конвертують файли, мають у своїй назві слово Converte, вам потрібно буде підставити в пошуковий запит ще й потрібний формат, особливо якщо він не з розряду широко поширених.
3
Слідуючи покрокової інструкції програми, переробіть свою музику в потрібний вам формат.
4
Закачайте перероблену музику на свій носій і насолоджуйтеся якістю звуку і великим обсягом завантажених файлів.
Зверніть увагу
Будьте уважні з вибором потрібного формату. Щоб після переробці музика була доступна на вашому носії, уважно вивчіть його технічні характеристики. І виберете потрібний формат.
Корисна порада
Щоб дійсно завантажити якісну програму по переробці музики, набирайте в пошуковику «завантажити безкоштовно Converter (із зазначенням необхідного вам формату) без реєстрації та без SMS».