Як малювати героїв з мультиків. Як навчитися малювати аніме.

Мультфільми - це не просто ожилі картинки, а цілий вид мистецтва. Мультики люблять усі - і діти, і дорослі. А багато хто любить ще й зображати полюбилися героїв , а може бути, мріють створити свого власного.
Інструкція
1
Малюйте вже відомих вам мультиплікаційних персонажів. Перш ніж створювати свою техніку, обов'язково потрібно познайомитися з чужими. Виберіть своїх улюблених мультперсонажей - це можуть бути герої радянських або диснеївських мультфільмів, напрімер.Начніте з перемальовування персонажів. Знайдіть відповідні картинки в книгах, журналах або в інтернеті. На худий кінець можна просто включити мультфільм і поставити його на паузу. У точності срісуйте вподобаного персонажа в різних ракурсах. Так ви запам'ятаєте характер його рухів, відмітні риси, міміку і т.д. Після цього ви зможете малювати свого героя самостійно, в тих позиціях, в яких вам хочеться, а не просто змальовувати його.
2
Вчіться малювати реалістичних мультперсонажей. Деякі персонажі мультфільмів дуже схожі зовні на реальних людей. Малювати їх дуже корисно, адже таким чином ви знайомитеся з анатомією людського тіла, знайомитеся з пропорціями. Це допоможе вам у зображенні супер героїв і персонажів аніме, наприклад.
3
Вчіться малювати мангу. Скільки б суперечок ні кипіло з приводу шкоди або користі аніме і манги, їх персонажі - це особливий вид мистецтва. У зображення героїв аніме і манги є десятки тонкощів. Існують спеціалізовані сайти і книги, присвячені тому, як малювати цих героїв . Спочатку вчитеся малювати окремі елементи - очі, волосся, руки, ніс, одяг. Потім почніть змальовувати цілих персонажів - так само, як і в попередньому кроці, спочатку змальовували вже готових персонажів, а потім починайте придумувати щось своє. Можливо, вам вдасться створити власного, абсолютно неповторного героя.
4
Спробуйте створити свою власну техніку малювання. Якщо ви уважно подивитеся безліч різних мультфільмів, ви побачите, що у кожного мультиплікатора є свої авторські прийоми. Зрозуміло, іноді вони у різних художників збігаються, тому що підпорядковані канону. Все діснеївські принцеси схожі один на одного, так само, як і всі персонажі аніме. Але вони все ж не ідентичні. Придумайте власного персонажа. Подумайте, який у нього буде характер, які особливості. Придумайте для нього цілу історію, ситуації, в які він потрапляє, а потім пробуйте зобразити його, створюючи, таким чином, власну техніку.
Одні малюють заради задоволення, інші заради матеріального заробітку. І в тому і іншому випадку хочеться мати відмінний результат. Для цього необхідно володіти деякими навичками, які допоможуть навчитися малювати героїв різних казок.
Вам знадобиться
  • М'який і твердий олівці, аркуш паперу, точилка, ластик, фломастери або фарби.
Інструкція
1
Для початку підготуйте предмети для малювання, підточивши вістрі. Перевірте можливість малювання на чернетці.
2
Почніть малювати героя, визначивши його параметри голови, тіла і кінцівок. Зверніть увагу на статуру звичайних людей і, відштовхуючись від цього, створіть свої персонажі.
3
Починаючи малювати голову героя, дивіться на варіанти картинок, уявляйте подумки. Нанесіть пунктирну лінію. З'єднайте лінії, і вийде коло, якому надайте більш виражену форму голови героя, додавши вуха, вилиці, виділивши лоб.
4
Спостерігайте за людьми, щоб дізнатися, як малювати вираз обличчя у свого героя. Велике значення має навик малювання емоцій.
5
Після того, як закінчите з головою, приступайте до малювання тіла. Пам'ятайте про те, що герої можуть мати вельми не пропорційні частини тіла. Зовсім не обов'язково прагнути до створення людського ідеального тіла. Розділіть тіло на кілька частин і прорисуйте кожну.
6
Приступайте до малювання кінцівок у героя. Важливо пам'ятати про те, що лінії рук і ніг можна зробити правдоподібніше, якщо брати приклад з себе.
7
Закінчивши малювати руки, створіть одяг, яка передасть характер героя. Одяг можна малювати, використовуючи свій гардероб. Зазвичай виникають труднощі з коміром, вимальовування складок на одязі.
8
Завершіть малювання розфарбуванням. Пам'ятайте, щоб навчитися малювати героя, потрібно пам'ятати його відмітні особливості і в процес зображення, намагатися тримати їх в голові.
Зверніть увагу
Перед тим, як починати роботу, не забудьте підготувати ластик, який допоможе вам уникнути зайвих ліній і провести корекцію, проте перевірте і його чистоту, щоб один з його кінчиків не опинився в ручці. Малюючи, не поспішайте отримати відмінний результат, адже, як відомо, перший млинець завжди комом.
Корисна порада
Якщо маються важкі для вас елементи малювання, то використовуйте папір для перекладу зображення.