Як навчитися малювати ляльок. Як навчиться малювати ляльок.

Ляльки бувають різні. З дерева, з ганчірок, з пластмаси, з глини, з фарфору. А ви можете намалювати ляльку на папері самостійно, слідуючи покрокової інструкції. Нічого складного в цьому немає.
Вам знадобиться
 • - аркуш білого щільного паперу,
 • - твердий олівець,
 • - гелієва ручка,
 • - ластик,
 • - кольорові олівці,
 • - ножиці.
Інструкція
1
Приготуйте аркуш паперу, олівець і гумку. Олівець краще твердий або твердо-м'який, щоб уникнути зайвої бруду на малюнку. Найкраще лист розташувати вертикально. Спробуйте почати малювати з обличчя ляльки. Намітьте загальні риси, позначте очі, ротик і носик. Пам'ятайте, що ви створили не копію людини, а всього лише ляльку. Тому трохи збільшені очі і губки нітрохи не завадять.
2
Тепер намітьте фігурку тіла ляльки - тулуб, руки, ноги. Придумайте позу, в якій буде перебувати ваша лялька. Придумайте їй зачіску. Можете намалювати кучеряве кучері, як у справжніх ляльок або красиві пряме волосся, можете зробити хвостики. На що вистачить вашої фантазії.
3
Прорисуйте олівцем дрібні деталі ляльки - кисті рук, стопи, пальчики, кучерики, вії. Придумайте нижню білизну для вашої ляльки.
4
Візьміть чорну гелієвих ручку і прорисуйте всі лінії. Доопрацювати які-небудь деталі особи, зачіски, нижньої білизни. Після того, як гелієва ручка висохне, акуратно зітріть ластиком сліди олівця. Будьте обережні, щоб чорна паста не розмазалася, тим самим зіпсувавши ваш малюнок.
5
Тепер візьміть кольорові олівці і приступайте до розфарбовування вашої ляльки. Бежевим олівцем заштриховувати тіло. Підберіть олівець для штрихування волосся ляльки. Також підберіть олівці для очей, губ і нижньої білизни. Використовуючи колір олівця потаємні основного - надайте обсяг фігурі ляльки, заштрихуйте злегка тінь, позначте щічки.
6
Після того, як фігурка буде готова, ви можете її вирізати ножицями строго по контуру. Приклавши фігурку до аркуша паперу, обведіть її. Тепер ви можете намалювати для неї одяг - плаття, взуття, капелюшки та інше. Розфарбуйте їх і намалюйте «зачіпки», якими одяг буде прикріплюватися до тулуба. Ось у вас і вийшла справжня лялька, гардероб якої ви можете поповнювати.
Корисна порада
Фігурку ляльки краще малювати на щільному папері або картоні, одяг для неї можна малювати на звичайному папері, підійде офісна.
Ляльки Bratz користуються великою популярністю по всьому світу. Від інших ігрових ляльок вони відрізняються, перш за все, нестандартними пропорціями, які необхідно враховувати, якщо ви хочете намалювати Братс.
Вам знадобиться
 • - папір;
 • - простий олівець;
 • - ластик;
 • - чорний маркер;
 • - кольорові олівці, фломастери або фарби.
Інструкція
1
Оберіть модель для свого малюнка. Найкраще, звичайно ж, на цю роль підійде одна зі справжніх ляльок Братс. Але, якщо її у вас немає, можна використовувати фото Bratzіз журналу або навіть зображення ляльки на екрані комп'ютерного монітора.
2
Почніть зі схематичного побудови фігури ляльки. Намалюйте велике коло на місці голови і невеликий овал під ним, що позначає тулуб. Для ляльок Братс характерне поєднання непропорційно великої голови і маленького тільця. Намалюйте лінії для зображення рук і ніг.
3
Звузьте низ великого кола, щоб намалювати підборіддя. Схематично зобразіть волосся. Ляльки Bratz, як правило, випускаються з довгими пишним волоссям, які можуть бути прямими, хвилястими або кучерявим. Іноді волосся ляльок заплетене в коси або зібрані в хвостики з боків голови.
4
Намалюйте риси обличчя Братс. Обличчя у цих іграшок сильно стилізовані, і це необхідно враховувати при малюванні. Ніс такий маленький, що його можна не малювати. Очі малюйте дуже великими і розкосими. Внутрішній куточок ока повинен розташовуватися істотно нижче зовнішнього. Намалюйте повні губи, складені «бантиком» і тонкі брови, вигнуті дугою.
5
Приступайте до опрацювання тіла і кінцівок. Руки і ноги у Bratz дуже стрункі, а ось ступні непропорційно великі.
6
Намалюйте одяг і взуття. Ці ляльки - великі модниці, тому їх вбрання завжди рясніють безліччю цікавих деталей, які необхідно відобразити в малюнку: оборки, аплікації, бахрома, ремені з пряжками. Можна додати такі аксесуари як сумочки, прикраси для волосся, намиста і браслети. Обов'язково деталізуйте взуття - вона у Братс, як правило, на високих підборах або платформі.
7
Обведіть контур малюнка тонким чорним маркером і зітріть ластиком олівцеві намітки.
8
Розфарбуйте малюнок кольоровими олівцями, фломастерами або фарбами. Віддавайте перевагу яскравим і насиченим кольорам.
Корисна порада
За однією і тією ж схемою ви можете намалювати всіх ляльок Bratz. Наприклад, намалювавши смагляву і карооку шатенку Жасмин, ви можете перетворити її в блакитнооку блондинку Хлою. Для цього достатньо скопіювати малюнок за допомогою копіювального паперу і відповідно розфарбувати.