Як підібрати зачіску до круглого особі.

Кругле обличчя виглядає однаково і по ширині, і по довжині. Закруглену форму має підборіддя і лінія росту волосся. За допомогою правильно підібраною зачіски можна візуально витягнути особа, підкреслити його достоїнства і приховати недоліки. А різноманітність сучасних стрижок дозволить вам створити свій неповторний стиль.
Інструкція
1
Любителькам довгого волосся підійдуть зачіски з асиметричним проділом і пасмами різної довжини, спадаючими по щоках з обох сторін. Такі зачіски відвернуть увагу від округлості особи. Волосся повинні бути прямими або злегка кучерявими. А ось великих локонів і об'ємних зачісок слід уникати. Не рекомендуються і зачіски з забраними назад волоссям без чубчика. Якщо дуже хочеться зробити хвіст або пучок, то розташовуйте його якомога вище, створюючи обсяг у верхній частині голови. Чубчик може бути «рваною», косою або до середини чола. Густа і пряма чубчик на рівні брів і нижче візуально вкоротить обличчя, через що нижня частина обличчя буде виглядати ще повніше. Зробіть краще чубок у вигляді овалу - коротше у середини лоба і довше близько скронь.
2
На волоссі середньої довжини добре буде виглядати каре, зачіски з видовженими передніми пасмами нижче рівня підборіддя. Каре підкреслить красиві лінії підборіддя і приховає обсяг щік. При занадто круглому підборідді каре робити не бажано. Переважно зробити ступінчасту стрижку або асиметричну укладку волосся. Окремі пасма, укладені по-різному з обох сторін особи, повинні прикривати виступаючу частину щік і скул. Чубок можна зачесати на одну сторону.
3
Короткі стрижки найменше підходять круглолицим людям, оскільки вони повністю відкривають обличчя і видають його круглоту. Подовжити обличчя можна, якщо підняти волосся на маківці і передньої частини голови. З боків же волосся слід зачесати назад або пригладити. Підійдуть і багатошарові стрижки, розпатланий боб. Волосся можуть бути короткими ззаду, а попереду ниспадать на обличчя каскадом. Варіант короткої стрижки - прочинити особа з одного боку, а з другої зробити подовжену косу чубок. Головне правило, якого потрібно дотримуватися, коли робите зачіску на короткому волоссі - уникати об'ємних пасом біля вух і прямих проборов.