Як випрямити волосся за допомогою фена.

Ідеально гладенькі волосся виглядають стильно і доглянуто. Власницям слухняних волосся достатньо тільки розчесати волосся , щоб вони випростались і лягли прядка до прядки. А як же бути власницям кучерявих і неслухняних пасом? Доведеться озброїтися феном і круглою щіткою.
Вам знадобиться
  • - фен,
  • - кругла щітка для волосся,
  • - шпильки-щипці.
Інструкція
1
Перед процедурою випрямлення ретельно вимийте волосся і промокніть рушником. Коли волосся трохи підсохнуть, розплутайте їх пластмасовим гребінцем з рідкими зубами. Для більшого ефекту можете нанести на вологе волосся засіб для розгладження волосся (кондиціонер, гель, мус). Розітріть засіб між долонями і акуратно пропрасуйте руками волосся по всій довжині. Не зайвим буде і термозахисної засіб. Воно вбереже ваші волосся від пересихання і ламкості після впливу гарячим повітрям.
2
Візьміть кілька шпильок у вигляді щипців. Розділіть волосся на рівні пасма і заколіть їх шпильками так, щоб волосся вже не розвівалося під час сушки феном. Потім розпустіть одну пасмо і заведіть під неї велику круглу щітку. Включіть фен і починайте підсушувати волосся , відтягуючи їх щіткою. Направляйте струмінь повітря зверху вниз, по ходу росту волосся. Якщо зробити навпаки, то ви сильно пошкодите волосся . Не рекомендується використовувати сильно гаряче повітря і великий напір повітря для сушки. Для збереження здоров'я волосся чергуйте режими гарячої та холодної сушки. Завершуйте процедуру випрямлення струменем холодного повітря. Випрямивши одну пасмо, переходите до наступної. Оптимального результату ви досягнете, коли волосся будуть вологими, але не мокрими.
3
Закріпити волосся в випрямленном стані може спеціальний спрей або лак. Розпорошуйте лак з великої відстані, щоб пасма не стали важкими і липкими. Ваші волосся будуть гладкими і прямими до наступної мийки волосся. Щоб кучері знов не завились, уникайте намокання волосся. Приміщення з підвищеною вологістю і сира погода можуть вмить зруйнувати всі ваші зусилля. Тому розпрямляйте волосся в суху погоду і в ті дні, коли не плануєте відвідування аквапарку та інших «водних» місць. Для випрямлення сильно кучерявого волосся використовуйте керамічний утюжок.
Зверніть увагу
Чи не витрачаючись на дорогі косметичні процедури, достатньо знати правила про те, як випрямити волосся феном в домашніх умовах. Головне - берегти волосся! Для цього ти повинна пам'ятати просте правило - Випрямлення волосся за допомогою фена повинно проводитися тільки в напрямку росту волосся. Сенс цього правила полягає в тому, що при роботі з волоссям, бажано не пошкодити структуру волоса, що складається з лускатих пластинок.
Корисна порада
Випрямлення волосся феном. Невисока ціна, простота і звичність використання фена роблять його надійним засобом тимчасового випрямлення кучерявого волосся. Фен залишається найпопулярнішим і доступним пристосуванням для випрямлення волосся в домашніх умовах, так як він значно слабкіше, ніж утюжок, пошкоджує волосся. Також ні для кого не секрет, що набагато простіше і ефективніше випрямляти за допомогою фена і гребінця вологі, а не сухе волосся.
Гладкі і блискучі волосся виглядає більш доглянутим, а укладка - охайною. Щоб домогтися цього, можна скористатися спеціально призначеним для таких дій праскою. А коли цього приладу немає під рукою або не хочеться їм псувати волосся, можна вирівняти неслухняне локони за допомогою фена.

Технологія вирівнюючи волосся за допомогою фена

Вимийте волосся, скориставшись звичними засобами, - укладати чисті і вологі пасма буде набагато легше, а зачіска вийде більш красивою і охайною. Потім гарненько промокніть їх рушником, щоб з них не капала вода і розчешіть пластмасовою гребінцем з рідкісними зубчиками. Після цього нанесіть на пасма термозахисної засіб, який допоможе захистити шевелюру від негативного впливу гарячого повітря під час сушіння.
Щоб локони легше випрямлялися, краще попередньо вимити голову шампунем для гладких волосся.
Трохи підсушіть локони феном довільним способом - завдяки цьому не доведеться витрачати багато часу на укладку. Заколіть 2/3 шевелюри на потилиці, щоб вона не заважала сушити нижні волосся. Після цього за допомогою фена висушіть пасмо невеликого розміру, проводячи круглої гребінцем під волоссям зверху вниз. Потік повітря при цьому потрібно спрямовувати по росту волосся, а гребінець тягнути вниз з невеликим усіліем.После того як повністю висушіть і витягніть одну пасмо, переходите до іншої. Потім звільніть ще частину волосся і укладіть їх аналогічним чином пасмо за пасмом. А в самому кінці зробіть проділ в звичному місці і укладіть верхні локони з чубчиком, якщо вона у вас є. Щоб закріпити результат і залишити волосся прямими на довгий час, варто зафіксувати укладку. Для цього можна скористатися лаком сильної фіксації, яка не склеює волосся. Але найкращий варіант - нанести на пасма віск. Для цього візьміть на руку 0,5-1 см цього засобу, розітріть його між долонь, а потім проведіть руками по волоссю, трохи зариваючись в них пальцями. Віск трохи утяжелит шевелюру, не склеює волосся, і збереже укладку на тривалий час.
Щоб рівні волосся знову не розпочали завиватися, уникайте тривалих прогулянок під дощем або вчасно туману. Або ж накиньте на голову просторий капюшон.

Кілька секретів ефективного випрямлення волосся феном

Витягати феном потрібно не мокрі, але сильно вологі локони - тоді укладання буде виглядати, як після відвідин салону, і збережеться на довгий час. Практично сухі пасма витягнути красиво буде дуже важко, тим більше якщо волосся схильні до завівке.Чтоби краще випрямити шевелюру, фен необхідно виставити на гаряче повітря. А щоб при цьому не спалити волосся, прилад не варто підносити до них дуже близько або затримувати довго в одному місці. Для укладання необхідно використовувати велику круглу гребінець і обов'язково з твердою щетиною. Пластмасові щітки не підійдуть, так як їх зубчики можуть розплавитися від гарячого повітря і заплутатися у волоссі. Також не можна використовувати гребінці, зубчики яких мають на кінцях невеликі потовщення.