Великі біцепси: Як накачати самостійно.

Великі біцепси символізують силу і надають рукам значний обсяг. Кращого результату при накачуванні біцепсів можна досягти, якщо приділяти рівну увагу опрацюванню трицепсів і дельтовидних м'язів.
Інструкція
1
При тренуванні біцепсів використовуйте весь арсенал доступних вправ зі штангою, з гантелями, на лавці Скотта і на тренажерах. Різні вправи всебічно впливають на біцепс і дозволяють домогтися найкращого співвідношення форми та об'єму. Підйом штанги на біцепс сприяє зростанню м'язової маси, а підйом гантелей на біцепс допомагає домогтися рельєфності м'язи.
2
Має значення і вид хвата. Підйом EZ-штанги зворотним хватом тренує згинач біцепса, завдяки чому біцепс буде виглядати вище і візуально більше. Вправа «Молоток» впливає на бокову частину біцепса і плече-променеву м'яз, потовщуючи біцепс і передпліччя. Концентрований підйом гантелі на біцепс в положенні сидячи, надає біцепсу опуклу форму і чіткість ліній.
3
Поступово нарощуйте вагу обтяження в кожній вправі. Зі збільшенням ваги обтяження почнуть рости і ваші м'язи. Чергуйте «шокові» тренування з помірними і легкими. Постійне перевантаження м'язів може дати зворотний ефект - біцепс перестане рости або почне зменшуватися.
4
У тренуваннях будь-якого спортсмена нерідко настає межа ваги, який буває складно подолати. Помітили, що протягом декількох місяців не виходить збільшити вагу обтяження і обсяг біцепса? Дайте м'язам відпочинок. Відмовтеся від тренувань на 10-12 днів. Це допоможе організму відновитися і повернутися до занять з новими силами.
5
Включайте в програму тренувань вправи на тренування трицепсів, дельтовидних м'язів і передпліч. Зростання сили та обсягу перерахованих м'язів сприятиме збільшенню обсягу біцепса. При слабких передпліччях ви не зможете довго утримувати штангу великої ваги. До того ж руки будуть розвиватися непропорційно, що несприятливо позначиться на їхньому зовнішньому вигляді.
6
Качаючи руки, не забувайте про ноги. Погодьтеся, що при великих біцепсах худі ноги будуть виглядати безглуздо. Розвиваючи ноги, ви будете швидше прогресувати в тренуванні рук.