Як зробити золоті літери. зробити золоті літери photoshop.

Текстові ефекти - лише незначна частина того, що вміє чарівна програма обробки зображень Adobe Photoshop. Будь-який текст ви можете перетворити в абсолютно дивовижну напис за допомогою декількох нехитрих маніпуляцій. Наприклад, можна спробувати зробити золоті букви для оформлення сайту або колажу.
Інструкція
1
Запустіть програму Adobe Photoshop. Створіть новий файл довільного розміру і залийте його чорним кольором. Виберіть інструмент Text і білим кольором напишіть той текст, який збираєтеся зробити золотим. Шрифт вибирайте побільше, з товстими лініями - на таких шрифтах ефекти виходять набагато краще. Відрегулюйте розмір напису.
2
Продублируйте шар з текстом (на палітрі шарів виберіть Duplicate layer). Зайдіть в стилі шару, клікнувши по верхньому шару. Виберіть пункт Gradient Overlay, виставте наступні параметри: Blend mode: normalOpacity: 100% Style: reflectedAngle: 90Scale: 100Когда відкриється вікно з настройками квітів, для лівого нижнього бігунка виберіть колір R: 247, G: 238, B: 173, для правого нижнього бігунка встановіть білий колір. Для нижнього віконечка Color виберіть колір R: 193, G: 172, B: 81.
3
Зайдіть знову в налаштування шару і виберіть пункт Bevel and Emboss. Виставте параметри, як на картинці. Поставте галочку в пункті Contour.
4
Увімкніть пункт Inner Glow з параметрами: Blend mode: multiplyOpacity: 50Noise: 0Цвет в квадратику виберіть помаранчевий. У пункті Size поставте 15 px.
5
Перейдіть на інший шар з текстом і знову зайдіть в налаштування стилю шару. Виберіть пункт Stroke. Виставте наступні параметри: Size: 5 pxPosition: OutsideBlend mode: NormalOpacity: 100% File Type: GradientЦвета в градієнті виставте ті ж, що і минулого разу.
6
Увімкніть Bevel and Emboss і виставте такі параметри: Style: Stroke EmbossTechnique: Chisel HardDepth: 200% Direction: UpSize: 5Soften: 0Включіте Outer Glow і виберіть темно-бежевий колір.
7
З'єднайте всі верстви сполучення клавіш Ctrl + E або командою верхнього меню Layer-Flatten Image. Ваш текст готовий. Тепер ви можете застосувати його там, де вам це необхідно. До речі, як і в будь-який інший роботі з зображенням, тут допускаються відступу - ви можете поставити інші параметри і подивитися, що вийде.