Як зробити рідина для мильних бульбашок.

Мильні бульбашки викликають невимовний захват у малюків, щасливі посмішки і радісні вигуки яких навівають трепетні спогади дитинства на їхніх батьків. Рідина для мильних міхурів можна купити в магазині, а можна без особливих труднощів приготувати і в домашніх умовах різними способами.
Інструкція
1
Візьміть 200 граммjd звичайного засобу для миття посуду, яке ви використовуєте для миття посуду руками. Додайте до нього 600 мл чистої холодної води і 100 мл гліцерину, який можна придбати в будь-якій аптеці. Ретельно перемішайте всі інгредієнти, почекайте 5 хвилин. Тепер розчин готовий.
2
Змішайте в ємності 600 мл гарячої води, 300 мл гліцерину, 50 грамів миючого засобу в порошку, 20 крапель нашатирного спирту. Дайте суміші настоятися при кімнатній температурі протягом 2-3 днів. За допомогою марлі отфильтруйте осад, а вийшла рідина поставте в холодильник на 12 годин. Після цього можна сміливо приступати до веселих ігор з надуванням мильних міхурів.
3
Натріть на крупній тертці один шматок господарського мила. 4 столові ложки мильної стружки розчиніть на повільному вогні в 400 мл гарячої води. Дайте настоятися отриманого розчину тиждень, після чого додайте в нього 2 чайні ложки цукру. Після розчинення цукру рідина для мильних міхурів готова.
4
Візьміть 60 мл дитячого шампуню, додайте до нього 1 склянку води і три столові ложки солодкого сиропу. Змішайте всі інгредієнти, і ви отримаєте рідина без сліз!
5
Для отримання солодких мильних міхурів розчиніть в 700 мл дистильованої води 70 грамів цукрової пудри. Додайте до отриманої рідини 200 мл рідкого засобу для миття посуду і 1 столову ложку гліцерину. Ретельно все перемішайте і залиште настоюватися в кімнаті на 1 добу.
6
Використовуйте найшвидший і простий рецепт приготування рідини для мильних міхурів - змішайте 2 ковпачка піни для ванни і 1 ковпачок теплої води. Перемішайте отриманий розчин і занурюємо в яскравий і веселий світ ширяють мильних фантазій.
Зверніть увагу
Розчин для мильних бульбашок вважається хорошим, якщо вам відразу вдасться видути міхур діаметром близько 10 см. В іншому випадку додайте ще рідкого мила. Видув міхур, умочіть палець в мильний розчин і постарайтеся проткнути міхур; якщо він лопне, то додайте ще трохи мильного розчину.
Корисна порада
Додайте до рідини трохи гліцерину, і тоді стінки мильних бульбашок стануть міцніше, а самі бульки будуть більш життєздатними.