Як дізнатися рік випуску швейної машинки singer. антикваріат швейна машинка Зінгер ціни.

Швейні машинки Singer - старовинні швейні апарати, відомі по всьому світу. Швейна машина цієї фірми була в кожному будинку, тому зараз наші бабусі все ще зберігають у себе подібний антикваріат. Але час іде, і з часом все старіє. Саме тому сьогодні швейні машини Singer користуються попитом в основному у колекціонерів антикваріату, але щоб продати таку машину колекціонеру, необхідно знати рік її випуску, який можна визначити кількома способами.
Інструкція
1
Дату випуску швейної машинки можна виявити безпосередньо на самому виробі. Машинки з литим чавунним корпусом завжди мають дату на самому корпусі. На ножних машинках ви можете знайти дату в двох місцях: на великому колесі обертання або на задній частині корпусу (внизу під вензелем або всередині нього). На річний машинці перевірте передню стінку під вензелем - дата повинна бути там.
2
Якщо на вашій машинці року випуску не виявилося, або з якихось причин ви не змогли його виявити, є й інші способи дізнатися необхідну дату. У кожної машинки є серійний номер, який можна подивитися як на коробці, так і на самій машинці або в її паспорті. Зайдіть на офіційний сайт компанії Singer і, використовуючи помічник користувача, введіть відомий вам серійний номер машинки і дізнайтеся, в якому році вона була випущена. Старі швейні машини дуже високо цінуються покупцями, тому для вас принципово важливо знати точну дату випуску того чи іншого виробу.
3
Якщо ж ви не змогли отримати необхідну інформацію в інтернеті, зайдіть у магазин швейних машин, який працює з компанією Singer. Продавець у такому магазині підкаже вам, де можна отримати кваліфіковану допомогу з визначення року випуску швейної машинки, а, можливо, відразу підкаже вам відповідь на ваше запитання. Знову ж таки, для цього вам обов'язково знадобиться серійний номер або номер партії швейної машинки.
4
Дізнавшись дату виробництва своєї машинки, обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем-оцінювачем, який огляне вашу машинку, оцінить її стан і визначить ринкову вартість, від якої ви зможете відштовхуватися в процесі продажу. Старі швейні машини Singer - якісний і надійний продукт, тому, можливо, вам варто задуматися і використовувати його у власних цілях. Можливо, ще через півстоліття ви станете єдиним власником швейної машини, якою виповниться, наприклад, 200 років.