Як позбутися запаху блювоти. Як прибрати запах на килимі від блювотних мас.

Якщо у вашому будинку є діти або домашні вихованці, вам напевно доводилося прибирати з килима і меблів плями. У тому числі, і не найприємніші. Наприклад, плями від блювоти. І якщо прибрати саме пляма не представляє особливої проблеми, то позбутися запаху буває досить складно.
Вам знадобиться
  • -сода;
  • -Засіб для ручного чищення килимів;
  • -нейтралізатор запаху;
  • -Засоби для видалення запаху від домашніх тварин.
Інструкція
1
Спочатку приберіть з поверхні шматочки забруднення. Після цього пройдіть по плямі ганчірочкою або губкою, змоченою в холодній воді. Посипте слід звичайної харчовою содою. Залиште до повного висихання. Потім висохлу соду зберіть з поверхні за допомогою пилососа. Сода має лужну основу. Вона добре нейтралізує запахи і вбирає вологу. Якщо після збирання на місці плями є білий слід від соди, промийте килим ще раз.
2
Сода не допомогла усунути неприємний блювотний запах? Скористайтеся спеціальними засобами для ручного чищення килимів, м'яких меблів і оббивки. Як правило, вони добре видаляють плями. Більшість сучасних засобів нейтралізують неприємні запахи на молекулярному рівні. Нанесіть засіб на пляму в суворій відповідності з інструкцією. Видаляйте також відповідно до рекомендацій виробника. Зверніть увагу на вміст лугу в засобі. Для видалення запаху блювоти лужні засоби переважно.
3
В салонах, які торгують автохимией, можна придбати спеціальні нейтралізатори запаху. Вибирайте засіб, що містить натуральні компоненти: масла та рослинні екстракти. Однак, не забувайте, що маєте справу з побутовою хімією. Тому обов'язково переконайтеся, що ні в кого в будинку немає алергічної реакції на використовуваний засіб. А краще проведіть обробку у відсутності дітей, тварин і людей, схильних до алергії. Також зверніть увагу на здатність кошти абсорбувати, а не маскувати запах.
4
Зоомагазини пропонують спеціальні засоби для видалення неприємних запахів від домашніх тварин. Вони теж можуть допомогти в боротьбі з запахом блювоти. Не хвилюйтеся, якщо при нанесенні такого засобу з'явиться новий, більш сильний і різкий запах. Як тільки засіб нейтралізує повністю джерело запаху, неприємний аромат зникне. До слова, іноді це досить тривалий процес. Якщо пляма невелике, досить розприскати засіб з розпилювача. Якщо забруднення глибоке, є сенс просто налити засіб на пляму.
Зверніть увагу
Якщо для видалення запаху ви використовуєте побутову хімію, не забудьте про запобіжні заходи!