Набуття грошей: Як знайти вірний спосіб.

Все люди в тій чи іншій мірі мріють розбагатіти, при цьому більшість хоче знайти багатство, витративши на це мінімум зусиль і часу. Чи можливо здійснити таке на практиці? Чи існують швидкі способи розбагатіти?
Інструкція
1
Найперша умова - змініть своє ставлення до грошей. Не потрібно думати, що великі гроші обов'язково зароблені нечесним шляхом. Звичайно, цю думку більшість людей регулярно чують зі ЗМІ, коли читають газети або дивляться репортажі, про людей, котрі домоглися капіталів за допомогою обману. Однак якщо ви говорите, що у вас немає грошей, їх завжди буде не вистачати. Повірте, що капітал - це можливість для здійснення ваших бажань!
2
Досвід багатьох людей усього світу підказує, що великих капіталів неможливо домогтися, якщо працювати на когось. Примусьте гроші працювати на себе, і, можливо, ви опинитеся в списку багатіїв усього світу. Як це зробити?
3
Багаті люди не працюють за гроші , а вкладають їх. Грамотно вклавши капітали в працюючий проект, ви зможете просто спостерігати за тим, як ваші кошти працюють на вас. Найпростіший варіант - пайові інвестиційні фонди. Також досить поширеними вкладеннями є кредитні кооперативи, вкладення в акції, нерухомість, а також гра на ринку Форекс.
4
Почніть брати участь у біржових іграх на Форексі. Це ринок валют, обмін на якому йде за вільними цінами. Вивчіть теоретичну основу біржових ігор, а краще пройдіть спеціальний курс підготовки, вкладіть у справу стартовий капітал і починайте заробляти. Якщо ви поведете справу з розумом і вам трохи пощастить, шанс швидко розбагатіти цілком реальний. Існують програми, які автоматизують ваші дії на біржі, і ваша участь стане зовсім невеликим.
5
У кожному разі, саме головне - діяти. Багатим стати неможливо, якщо просто сидіти на місці і скаржитися, що грошей весь час не вистачає. Вчіться, дізнавайтеся закони світу великих капіталів, спробуйте себе в ролі бізнесмена. Пам'ятайте стару приказку: «Щоб виграти в лотерею, потрібно спочатку купити лотерейний квиток».