Як посадити акумулятор.

Для забезпечення довгострокової роботи ноутбука його необхідно правильно використовувати. Особливо важливо знати параметри експлуатації акумуляторної батареї. Це дозволить значно продовжити термін її служби.
Інструкція
1
До вибору акумуляторної батареї необхідно поставитися з усією серйозністю. Перевірте її працездатність при покупці ноутбука. Встановіть акумулятор в спеціальне гніздо і включіть ноутбук.
2
Підключіть до пристрою харчування. Переконайтеся в тому, що індикатор показує заряд батареї. Дочекайтеся повного заряду. Для цього може знадобитися досить багато часу.
3
Переконайтеся в тому, що при повному заряді акумуляторної батареї індикатор показує 99 або 100%. Якщо це значення не перевищує планку 98%, то даний акумулятор не є якісним. Попросіть його замінити або виберіть інший ноутбук.
4
Грунтуючись на тому факті, що акумуляторні батареї ноутбуків досі робляться на основі іонів літію (значок LiOn), необхідно провести цикли зарядки і розрядки батареї. Вимкніть ноутбук і підключіть до нього харчування.
5
Дочекайтеся повного заряду акумуляторної батареї. Вимкніть ноутбук від електромережі. Увімкніть пристрій. Запустіть на ньому не занадто потужна програма, наприклад аудіоплеєр. Дочекайтеся повної розрядки акумулятора. Повторіть два-три рази описаний цикл. Не варто запускати ігри або потужні відеоредактори для забезпечення швидкого розряду батареї.
6
Для того щоб акумулятор прослужив довше, необхідно про нього як слід дбати. Намагайтеся не використовувати батарею в тому випадку, якщо у вас є можливість підключити ноутбук до електромережі.
7
Не витягуйте з ноутбука повністю заряджену або виряджену акумуляторну батарею. Дочекайтеся, поки заряд акумулятора буде перебувати в межах 40-60%, і тільки тоді вийміть його.
8
Загорніть акумуляторну батарею в целофановий пакет і приберіть в захищене від сонячних променів місце. Уникайте приміщень з підвищеною вологістю і, тим більше - з конденсатом. Вставляйте акумулятор тільки в вимкнений ноутбук.