Як визначити версію прошивки iPhone. Як пробити прошивку в айфоне.

Залежно від моделі та дати виробництва телефони Apple iPhone можуть бути прошиті на різні версії операційної системи iOS. Раніше, коли на ринку з'явився перший апарат компанії - iPhone 2G, дізнатися прошивку можна було по стікери на коробці прямо в магазині.
Інструкція
1
З тих пір минуло чотири роки, і щоб хакери не змогли дізнаватися версію прошивки для її подальшого зниження, стікер на коробці зашифрований. Тому дізнатися версію iPhone 3GS і iPhone 4 можна тільки після покупки і активації телефону через iTunes. Раніше також можна було дізнаватися прошивку, що не активуючи апарат, використавши USSD-запит. На нових комунікаторах Apple ця можливість також отключена.Еслі ви хочете визначити версію операційної системи, після активації телефону знайдіть на робочому столі iPhone іконку «Налаштування» сірого кольору і доторкніться до неї. Виберіть у вікні пункт «Основні», далі - підпункт «Про устрій» .Тут ви побачите інформацію про версії прошивки (рядок «Версія»), версію прошивки модему, IMEI та іншу інформацію. Чим вище рівень вашої прошивки, тим більше можливостей має телефон. Актуальними вважаються прошивки 4-го (4.3.4 - остання) і 5-го поколінь.
2
Якщо ви хочете визначити прошивку на анлок у випадку, коли телефон привезений з іншої країни, досить поставити сім-карту російського оператора. Якщо телефон скаржиться на те, що оператор не підтримується і просить вставити сім-карту іншого стільникового оператора, наприклад AT & T, то це означає, що ваш iPhone залочений. В інших випадках комунікатор розлочили або просто не прив'язаний до мережі і готовий до роботи.
3
Також у багатьох користувачів iPhone виникають питання про наявність джайлбрейка на телефоні, особливо після покупки апарату з рук. Перевірити, чи зроблений джайлбрейка, можна наступним чином: знайдіть на екрані іконку "Cydia" коричневого кольору і натисніть на неї. Якщо додаток завантажиться, значить, апарат вже має вшитий джайлбрейка. Для роботи "Cydia" потрібно інтернет-з'єднання. Багато користувачів перевіряють iPhone на версію з джайлбрейка або без нього, намагаючись встановити зламані програми через iTunes на комп'ютері. Це неправильно, так як гра або програма може не встановитися навіть на iPhone з джайлбрейка, якщо попередньо з "Cydia» не інстальований пакет AppSync.
Законослухняний громадянин США навряд чи зацікавить версія прошивки і модему iPhone. Що ж стосується любителів зламати або розблокувати даний пристрій, то і американці, і росіяни неодмінно скористаються принадами джейлбрейка і анлока. Для цього, в основному, і необхідно визначати версію прошивки і модему iPhone.
Інструкція
1
Джейлбрейк (від англ. Jailbreak - втечу з в'язниці) - це процес злому iPhone для подальшої установки онлайн магазину Cydia, який дозволяє завантажувати додатки, які не пройшли цензуру Apple. У більшості випадків додатки є безкоштовними, що й приваблює користувачів iPhone.
2
Існує кілька методів джейлбрейка. Кожен з них підходить до певних версіями прошивки iPhone. Щоб дізнатися номер своєї прошивки , зайдіть в «Налаштування/Settings», «Основні/General», «Про устрій/About». Перейдіть вниз до пункту «Версія/Version» (наприклад, 4.2.1 (8С148)).
3
Версія прошивки - це номер операційної системи iPhone (iOS), яка в даний момент працює на вашому телефоні. Періодично Apple випускає нові офіційні прошивки , при установці яких всі попередні зміни (зроблені за допомогою джейлбрейка) скасовуються, і телефон доводиться зламувати заново.
4
Анлок (від англ. Unlock - розблокувати) - це злом модему iPhone з метою відв'язування його від конкретного оператора стільникового зв'язку. У США, наприклад, iPhone завжди прив'язаний до тієї чи іншої мережі. У Росії можна купити iPhone самостійно і користуватися послугами будь-якої мережі на вибір. Або придбати пристрій в салоні стільникового зв'язку, тоді й виникне проблема прив'язки до оператора.
5
Для того щоб розблокувати iPhone, необхідно знати номер модему. Для впізнання зайдіть в «Налаштування/Settings», «Основні/General», «Про устрій/About» і перейдіть до «Прошивка модема» (наприклад, 05.15.04).
6
Щоб вибрати метод джейлбрейка або анлока, звірте версії прошивки і модему свого iPhone з таблицею http://iphone2go.ru/svodnye-tablicy-dlja-dzhejjlbrejjka/. Якщо ж у вас найсвіжіша версія прошивки , то доведеться почекати, поки хто-небудь не придумає, як її зламати.
Корисна порада
Аналогічним способом можна з'ясувати версію прошивки iPod Touch і iPad.