Як замінити рідину гідропідсилювача. Як замінити рідину в гур ваз 2110.

Як правило, заміна рідини гіроусілітеля керма виробляється на станції технічного обслуговування, але це можна зробити і самостійно. Якщо не провести цю роботу вчасно, агрегат вийде з ладу і тоді доведеться міняти його повністю, включаючи і масляний насос.
Вам знадобиться
  • - рідина гідропідсилювача керма;
  • - викрутка;
  • - серветки.
Інструкція
1
Встановіть автомобіль на горизонтальній поверхні, найкраще в гаражі. Визначте місце розташування бачка гудроусілітеля керма (ГУР) під капотом. Заведіть двигун і в режимі холостого ходу поверніть кермо вліво і вправо на граничний кут. Відкрийте кришку бачка і перевірте по мітках рівень рідини. Якщо рівень нижче норми, за допомогою паперових серветок перевірте, чи немає її витоку. Якщо потрібно, підтягніть хомути на патрубках, по яких циркулює рідина , викруткою. Переконайтеся, що в бачку немає піни і чужорідних тіл, а рідина
2
Заглушите двигун та витягніть відпрацьовану рідина з бачка. Для цього використовуйте спеціальний механізм, який відтягує рідина за допомогою вакууму. У залежності від марки автомобіля кількість рідини становить від 80 до 320 мл, але середнє значення - 250 мл.
3
Влийте в бачок нову рідина до рівня, позначеного на бачку. Якщо перед цим знімався фільтр для рідини, попередньо встановіть його. Не повинно бути недоливу або переливу рідини, це однаково шкідливо для ГУР. Запустіть двигун, і кілька разів поверніть кермо до упору вправо і вліво. Рівень рідини при цьому не повинен змінюватися. Після заглушки рівень повинен зменшитися не більше, ніж на 5 мм. Час повороту керма не повинно перевищувати 15 с, інакше може зламатися масляний насос. Перевірте, наскільки щільно закривається кришка і цілісність патрубків, по яких йде рідина , на наявність витоків.
4
Оскільки при заміні рідини ГУР вона оновлюється лише частково, то уважно огляньте відкачану рідина . Якщо вона занадто засмічена чужорідними тілами, процес відсмоктування і заливки рідини після того, як двигун попрацює на холостому ходу, зробіть ще два рази.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pOoM9jdZ0sI