Як промити гур.

Промивка гідропідсилювача керма ( ГУР ) виробляється при плановій заміні рідини в ньому. ГУР промивають в тому випадку, якщо злита з нього рідину занадто забруднена і містить велику кількість чужорідних домішок. Її замінюють і в тому випадку, коли злита рідина каламутна.
Вам знадобиться
  • рідина ГУР, викрутка, чиста місткість
Інструкція
1
Встановіть автомобіль на горизонтальній поверхні і затягніть ручне гальмо. Відкачайте рідину з ГУР . Для цього знайдіть резервуар для робочої рідини під капотом. Ослабьте кріплення хомута поворотного шланга і від'єднуйте, опустивши в чисту ємність, об'ємом близько 1 л. Закрийте отвір в резервуарі. Встановіть ємність в підкапотному просторі, закріпивши далеко від рухомих вузлів і джерел тепла. Увімкніть двигун і стежте за тим, як рідина викачується з системи ГУР . Для того щоб максимально видавити її, двічі поверніть кермо до упору вліво і вправо. Як тільки рідина перестане текти, негайно заглушите двигун. Приєднаєте поворотний патрубок на місце.
2
Огляньте уважно злиту рідина: якщо вона чиста, то промивка не потрібно, якщо ж вона каламутна і забруднена, то ГУР потрібно промити. У кожному разі, знову заповнюйте ГУР рідиною. Для цього заповніть резервуар через кришку до верхньої позначки. Потім при вимкненому двигуні, повільно обертайте кермо від упору до упору. Якщо рівень рідини впаде, долийте її знову і повторюйте цю процедуру доти, поки рівень рідини не перестане знижуватися.
3
Запустіть двигун і знову проверніть кермо. Повторюйте процедуру, поки і при включеному моторі рівень рідини не перестане зменшуватися. Якщо в системі при цьому є сторонні шуми, повітря з неї повністю не откачан. Щоб перевірити це, встановіть при включеному двигуні кермо в положення «вперед». Після виключення рідина повинна піднятися в резервуарі. В цьому випадку продовжуйте прокачку.
4
Щоб промити ГУР , повторіть цю процедуру ще два рази, добившись, щоб сливаемая рідина після прокачування мала нормальний колір і консистенцію. Попутно перевірте патрубки і з'єднання на предмет витоку. По закінченню робіт долийте рідину до верхньої позначки резервуара.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5MgJWEZ20Uo