Як бути товариською людиною.

Щоб стати більш товариською людиною, потрібно насамперед стати відкритим для спілкування. Ніякі поради не допоможуть вам стати товариською людиною, якщо ви будете замикатися в собі.
Інструкція
1
Перш за все, важливий правильний настрій: позитив, життєрадісність і доброзичливість до оточуючих. Нехай замість похмурого виразу на обличчі у вас буде щира посмішка!
2
Бути товариським - це не означає спілкуватися з усіма підряд. Але якщо ви хочете якнайшвидше розвинути навик спілкування, то практика в спілкуванні постійно. Це значить не йде від ситуацій, коли потрібно спілкуватись, а самому шукати ці ситуації. І не кажіть, що вам не з ким спілкуватися! Навколо вас багато людей, і в кожному можна знайти хоч щось цікаве, кожній людині приємно почути комплімент. Побачили сусідку - радісно привітайтеся, запитаєте про що-небудь або зробіть комплімент. Стоїте біля каси в магазині - посміхніться продавцеві, скажіть що-небудь приємне. Шукаєте якусь вулицю - не соромтеся запитати якогось перехожого, подякуйте, скажіть що-небудь приємне або просто посміхніться. Все це здається дрібницею, але насправді ви привчаєте тим самим себе бути відкритим до світу і людям.
3
Проявляйте ініціативу. Якщо ви опинилися в незнайомій компанії, не потрібно сидіти в кутку і чекати, поки на вас хтось зверне увагу. Підійдіть до якомусь людині і почніть розмову. Не потрібно нічого придумувати, просто скажіть щось на кшталт «Привіт, я Лена, а тебе як звуть? .. Я тут вперше, просто подумала заскочити на цю вечірку. А ти часто тут буваєш? »От і все. Будь-яке начало, що прийде в голову, а далі ви не помітите, як почнете спілкуватися.
4
Часто перед нетовариським людиною стоїть проблема - з чого почати розмову, про що говорити. Не потрібно нічого продумувати, дійте експромтом! Знаєте, про що люди люблять говорити найбільше? Про себе! Тому проявляйте щирий інтерес і увагу до людей. Запитуйте про те, що їх найбільше цікавить - про них самих. Наприклад, про хобі або захоплення. Слухайте, питайте. А головне, проявляйте розуміння - це те, чого потребують всі люди.
5
Якщо ви небагатослівні, це ще не означає, що ви не можете бути товариським. Все, що від вас потрібно - це проявляти до людей увагу і питати про них самих. Наприклад, ви телефонуєте клієнтові, який вам минулого разу говорив, що його син пішов до школи. Поцікавтеся, як успіхи в школі, чи подобається школа дитині.
6
Не буде зайвим в спілкуванні і почуття гумору.
7
Якщо ви сором'язливі, що часто буває у нетовариських людей, не загострював на цьому увагу. Чим більше ви будете спілкуватися, тим швидше позбавитеся від своєї сором'язливості. А поки поставтеся до цього з гумором і потихеньку долайте свій страх перед спілкуванням. І, до речі, більшості людей подобаються сором'язливі люди. Це не смертельно! Наприклад, знаменитий Енді Уорхол завжди був сором'язливим, але це не завадило йому стати успішним і самореалізуватися у творчості.
8
Не проявляйте зарозумілості або самознищення в спілкуванні. Ведіть себе природно і просто, і вам не доведеться нічого зображати. Просто будьте собою, і у вас все обов'язково вийде!