Як не одержати виразку шлунка.

Виразка шлунка - дефект слизової оболонки, іноді і підслизової, який локалізується в певному місці (слабкому). Виразка може проявлятися болями в районі живота, частою печією, нудотою і поганим травленням. Зазвичай хвороба викликають деякі несприятливі фактори, які можна виключити самостійно.
Інструкція
1
Якщо у вас або ваших ближніх родичів була виразка, можливо, що вона передасться вам у спадок. У цьому випадку намагайтеся особливо ретельно стежити за своїм здоров'ям. Будьте уважні, не їжте з одного посуду з хворою людиною. Виразкову хворобу може викликати бактерія хелікобактер, якої цілком можна заразитися.
2
Регулярно вживайте їжу. Їжте менше гострої, солоної і копченої їжі. Також відмовтеся і від перекусів на ходу. Кафе швидкого харчування теж не відрізняються високою якістю їжі, тому відвідуйте їх не частіше одного разу на два тижні. Обов'язково снідайте, бажано кашею. Супи - важлива їжа для шлунка , тому намагайтеся їсти їх щодня.
3
Уникайте стресових ситуацій, адже вони можуть бути причиною виникнення виразки шлунка . Намагайтеся ставитися легше до невирішених конфліктів. А якщо ви досить імпульсивна людина, то приймайте седативні трави у вигляді відварів.
4
Відмовтеся від куріння і не зловживайте прийняттям міцних алкогольних напоїв. Іноді виразка з'являється від застосування таблеток, які, в принципі, не потрібні. Самолікування не завжди дає позитивний результат, а частіше, навпаки, негативний ефект і виникнення супутніх хвороб.
5
Відвідайте гастроентеролога і пройдіть огляд. Якщо лікар виявить у вас гастрит або інші хвороби органів травлення, їх обов'язково потрібно вилікувати. При регулярному впливі кислоти на слизову розвивається виразкова хвороба.
6
Два рази на рік з метою профілактики пийте відвар з насіння льону. Заварюйте столову ложку в літрі води і приймайте по 150 мл 4 рази на день. Курс лікування 30 днів. Ця профілактична міра не тільки захистить вас від хвороби, але і допоможе лікуванню вже наявної виразки. Варто лише трохи приділити уваги своєму організму, тоді ви ніколи не захворієте виразкою або шансів її отримати буде дещо менше.