Як боротися з трихомонадами.

Організм людини можуть вразити кілька видів трихомонад : ротова, вагінальна і кишкова. В основному люди страждають саме від вагінальної, яка передається переважно статевим шляхом і вражає обох партнерів. Якщо вчасно не почати лікування, то жінкам може загрожувати безпліддя, а чоловікам імпотенція.
Інструкція
1
Зверніться до лікарні разом зі своєю другою половинкою, оскільки лікування потрібно проходити всім статевим партнерам, в іншому випадку відбудеться перезараження. Якщо ви соромитеся йти в районну лікарню, то відвідайте будь-яку приватну клініку, в якій зберігається анонімність, і про те, що ви лікувалися, ніхто ніколи не дізнається. Вартість лікування від трихомонад тримається на прийнятному рівні. Не намагайтеся лікуватися за допомогою народної медицини, ефективність її не доведена. Якщо одним допомагає, то не факт, що допоможе і вам.
2
У вас візьмуть аналізи сечі, крові і мазки. Результат буде готовий наступного дня в соціальній лікарні і в цей же у приватній клініці. Лікар призначить вам лікування противо трихомонад -ними медичними препаратами. Схему і курс терапії фахівець підбере індивідуально, тому не варто нічого робити самостійно. У деяких випадках призначають і прийом антибіотиків, але це залежить від конкретної ситуації.
3
Не забувайте і про застосування препаратів місцево дії - креми та мазі, а для жінок вагінальні таблетки або свічки. Їх використання повинно йти в комплексі з прийомом оральних препаратів.
4
Приймайте будь-який вітамінний комплекс, а також препарати з біфідобактеріями. Не завадить і курс іммуномудуляторов, але їх бажано приймати після консультації з лікарем. В крайньому випадку, купите «Іммунал». Це найбільш безпечний препарат, який можна застосовувати без призначення.
5
Весь період лікування дотримуйтеся здорового харчування. У вашому раціоні не повинно бути солодких, копчених, жирних, солоних продуктів, вони дещо знижують ефективність від терапії.
6
Після проходження курсу лікування зверніться в ту ж лікарню. У вас візьмуть повторні аналізи, а в разі необхідності продовжать лікування або призначать інші препарати. Намагайтеся дотримуватись рекомендацій лікаря, тоді ви підете на поправку.