Як придумати гарний нік. Як придумати нік з імені.

Нік (nick, nickname) - це ім'я, під яким ви відомі на сайті, форумі, в чаті або грі. Він - щось середнє між прізвиськом і псевдонімом: з одного боку, ви вибираєте його самостійно, з іншого - він повинен створювати впізнаваний образ, який провіщає саме про вас. Тому вибрати красивий нік - завдання не з легких.
Інструкція
1
Загляньте в словник імен. Пам'ятайте, що кожне ім'я, навіть якщо зараз воно звучить безглуздо, колись було значущим. Підберіть то, значення якого вам більше подобається. Наприклад, «Антоніна» перекладається з латині як «любляча змагатися». Якщо ви дівчина, і у вас від природи пробивний характер, такий нік цілком може вам підійти. Залишилося тільки, якщо буде бажання, підібрати до нього підходящу прізвище.
2
Не беріть в якості ніка імена відомих історичних діячів або персонажів, навіть якщо вони вам дуже подобаються. Навіть в підходящому оточенні такий нік виглядатиме недоречно, майже як людина, що назвалася чужим ім'ям, в суспільстві, де всі знають справжнього господаря цього імені.
3
Намагайтеся, щоб ваш нік був читабельним. Зловживання «буквопісью», коли літери замінюються на схожі на них цифри, може привести до того, що нік перетвориться в нагромадження символів, в якому жоден ваш співрозмовник не зможе прочитати слово. Отже, він не зможе звернутися до вас по імені. У нього залишиться тільки два варіанти - щоразу копіювати ваш нік побуквенно або просто з вами не розмовляти.
4
Використовувати цифри в ніку потрібно з обережністю. Якщо ви просто поставите після імені розсип одиничок, це створить враження, що нік придумували недбало і в поспіху. До цифрам має сенс вдаватися тільки тоді, коли вибране вами ім'я вже зайнято, і вони повинні бути значущими - наприклад, роком вашого народження.
5
За красиво виконуваними словами звернетеся в словник іноземної мови. Краще, якщо це буде не англійська мова, тоді ваш нік буде виглядати екзотично і інтригуюче навіть для англомовних друзів і співрозмовників. Але завжди враховуйте значення слова, інакше може виявитися, що в перекладі те ім'я, яке здавалося вам мелодійним або, навпаки, «крутим», позначає щось непристойне або попросту образливе.
6
Для допитливих можна рекомендувати складний, але плідний спосіб пошуку ника. Визначте значення свого імені, а потім знайдіть, як перекладається це значення на різні мови світу, і виберіть найбільш приємний варіант. Таким чином, ім'я Олексій після перекладу з грецької на російську і з російської на латинь перетворюється в Defensor - «захисник, заступник».
7
Нескінченний джерело оригінальних і дотепних ніків - слова-гаманці, що сполучають в собі два слова. Наприклад, дівчина, що спілкується на форумі рукодільниць, бере собі псевдонім «Бусеніца», який і відображає її любов до бісеру, і служить відмінною підписом до аватарке, де намальована гусениця, що складається з намистин.
Корисна порада
Не бійтеся, що «всі красиві ники давно розібрали». Фантазія і кругозір завжди допоможуть знайти таке мережеве прізвисько, яке буде і незвичайним, і приємним, і незабутнім.