Як зробити ящик для іграшок. декорування картонного ящика.

Яка ж дитяча кімната без ящика для іграшок? Якщо ви ще їм не обзавелися, не варто поспішати і бігти в магазин у пошуках красивого і зручного ящика , набагато цікавіше і більш захоплююче буде зробити його власними руками, а малюк вам трохи допоможе прикрасити його. Завдяки цьому, у нього з'явиться бажання складати іграшки в новий, яскравий і ошатний ящик.
Вам знадобиться
  • - Картонна коробка або лист ДСП,
  • - клей,
  • - кольоровий папір,
  • - бусинки,
  • - тканина ,
  • - самоклеящаяся плівка.
Інструкція
1
Насправді немає нічого складного в тому, щоб зробити ящик своїми руками. Для цього вам знадобляться підручні матеріали, які напевно є в кожному домі: стара картонна коробка або лист ДСП, кольоровий папір, вирізки з журналів, наклейки, тканина, намистинки. Все залежить від вашої фантазії, яка напевно розгуляється під час роботи.
2
Найдоступніший і легкий варіант виготовлення ящика для іграшок - це зробити його з великої картонної коробки. В цьому випадку не буде потрібна допомога папи, мама з малюком можуть зробити все самостійно, так як в цьому випадку не буде потрібно особливих зусиль. Візьміть коробку і обклейте її кольоровим папером, тканиною або плівкою, що самоклеїться. Матеріали потрібно брати яскраві і різноколірні. Можна створити певний силует ящика , це може бути машинка або автобус, будиночок або звірятко. Згідно з тією схемою, яку ви обрали, наклейте декоративні елементи: колеса, віконця, посмішку, очі, двері і т. Д. Щоб ящик вийшов більш міцним, обклейте коробку широким скотчем.
3
Другий варіант ящика - дерев'яний, в цьому випадку буде потрібна допомога папи, так як в цій справі потрібні навички столярних робіт. Для виготовлення ящика вам знадобиться аркуш ДСП, фанери або ж справжній масив дерева. Зберіть каркас ящика з дерев'яних панелей, його кришка повинна кріпитися за допомогою спеціальних тримачів, саме вони полегшать надалі використання ящика для іграшок.
4
З боків ящика прикріпіть ручки, завдяки яким буде зручно переміщати його в різні частини кімнати. Якщо ви вирішили зробити його у вигляді автобуса або машинки, прикріпіть колеса до днища, завдяки їм дитина зможе самостійно пересувати ящик.
5
Залишилося декорувати ящик, покличте дитину і зробіть це спільними зусиллями. Можна розфарбувати ящик спеціальними фарбами, обклеїти яскравими красивими наклейками, вирізками з журналів і бусинками.