Як переробити меблеву стінку. Як переробити лакований стару шафу.

Старі меблі (стінки, шафи, гарнітури) зазвичай викидається нами без зайвих сентиментів. Виняток становить меблі, що передається з покоління в покоління. А між тим, окинувши уважним поглядом набридлу стінку , можна побачити, як і що в ній переробити, щоб продовжити їй життя.
Вам знадобиться
  • Викрутки, дриль-шуруповерт, фурнітура.
Інструкція
1
Подивіться уважно на свою, що служила вам вірою і правдою стінку . Що ви хочете змінити в ній? Можливо, поміняти конфігурацію полиць (їх висоту, відстань між ними)? Минув час, змінилися ваші потреби і переваги. Цілком зрозуміло, що використовувати стінку ви хочете трохи інакше, ніж раніше. А може бути, вам просто набрид старий фасад? Скриплять або відвалюються дверцята? Все це не привід позбуватися від меблів, яка ніколи не була дешевим задоволенням.
2
Витягніть із загального ряду шафа, який хочете переробити. Відкрийте дверцята. На кожній з петель викрутити болт, що з'єднує саму петлю з планкою на бічних стінках шафи. Акуратно зніміть дверки. Якщо ви не плануєте їх міняти, а кріплення знаходяться в хорошому стані, залиште все як є.
3
Відкрутіть весь можливий кріплення, що утримує полки. Вийміть полиці зі своїх штатних місць. Перед вами голий шафа (тільки бічні стінки, дно і верхня кришка). Час проявити фантазію. Тільки вам вирішувати, де і що буде в новому шафі.
4
Зробіть розмітку для кріплення нових полиць згідно вашим уявленням про призначення шафи. В стінках шафи просвердлите всі необхідні отвори, виходячи з типу використовуваної фурнітури. Закріпіть полки на нових місцях. Дірки від старих полиць закрийте пластиковими заглушками. В магазинах з меблевою фурнітурою вони є будь-якого розміру. Замовте додаткові полки в салонах меблів на замовлення. За ціною це цілком доступно. Можна навіть повністю замінити полки новими.
5
Поверніть на місце дверцята і надійно закріпіть. Хоча, замінивши їх новими, ви повністю зміните вигляд, як окремої шафи, так і стінки в цілому. По суті це буде вже зовсім інша нова стінка. Адже фасади це найбільша видима частина будь меблів. Замовити нові фасади можна там же де ви замовляли полки. Це буде трохи дорожче. Зате у вас буде досить широкий вибір матеріалу, від якого безпосередньо залежить як зовнішній вигляд стінки, так і ціна.
6
Повторіть все вищесказане з кожним шафою. При необхідності скріпіть шафи між собою за допомогою меблевих стяжок (з магазину меблевої фурнітури).
7
Сядьте на диван або в крісло навпроти стінки. Милуючись плодами своєї праці, порадійте серйозної економії сімейного бюджету. Похваліть себе і заваріть чайку. Ви - майстер!
Зверніть увагу
У нових фасадах повинні бути просвердлені отвори під петлі. Якщо планки петель, розташовані на бічних стінках шафи, не розхитані і міцно тримаються на своїх місцях, отвори в нових фасадах сверлятся як в старих. В іншому випадку старі і нові отвори збігатися не повинні.
Корисна порада
Купуючи фурнітуру (петлі, ручки, кріплення), не женіться за дешевизною. Замовляючи полки і фасади давайте точні розміри. Важливий кожен міліметр!