Як бути розумною жінкою. Як стати розумною дівчиною.

Зазвичай, коли говорять «розумний» про чоловіка, мають на увазі його інтелект, логіку, мислення. Коли кажуть «розумна» про жінку, то тут виникає плутанина. Хтось вважає розумною жінку, наділену «чоловічим» розумом - логікою та інтелектом. Але набагато частіше мається на увазі мудра жінка.
Інструкція
1
Чи потрібно розвивати "чоловічий" розум жінці? Якщо інтелект і логіка, тобто «Чоловічий розум» допомагають жінці в кар'єрі та бізнесі, то в особистому житті він, як правило, заважає. Справа в тому, що більшість чоловіків, на жаль, відштовхують жінки з «чоловічим» складом розуму. У їхньому розумінні, жінка «грає на чоловічій території», тобто зазіхає на їх територію. Рідко яке чоловіче самолюбство може змиритися з думкою, що жінка рівна йому по розуму, а то й перевершує його. Але, як ми побачили, в особистих стосунках ці якості можуть перешкодити. Адже чоловік цінує в жінці насамперед жіночі якості, а двох чоловіків у відносинах бути не може. Якщо ви будете мати «чоловічий» розум і жорсткий характер, може, вони і допоможуть вам піднятися кар'єрними сходами, але чоловіків ви будете цим відлякувати. Або ви знайдете «слабкий» тип чоловіка - вашу протилежність, психологічно жінку. Звичайно, це стереотип. Може, ви з тих жінок, яким подобається ламати стереотипи? До слова, якщо ви хочете розвинути «чоловічий» аналітичний розум, інтелект і логіку, розвивайте своє мислення. Розширюйте свій кругозір, спілкуйтеся з розумними людьми, розмірковуйте і аналізуйте, зіставляйте факти, вирішуйте складні (в т.ч. життєві) задачі. Що це вам дасть? Чи навряд ваш розум допоможе знайти щастя, а от у самореалізації, бізнесі і кар'єрі логіка та інтелект дуже навіть знадобляться. Так само як і «чоловічі» якості: енергійність, активність, наполегливість і т.д.
2
Деякі «особливо розумні» жінки вам можуть порадити прикидатися «дуркою». Тобто ви для себе знаєте, що ви розумна, але для чоловіків - ляскаєте безневинними оченятами і зображуєте отаку дурненьку і дурепа. Звичайно, ви можете спробувати грати в «дурочку», особливо якщо в вас пропадає талант актриси. Але чи варто? .. Адже це значить постійно носити маску, грати роль, прикидатися, а це зрештою вас просто вимордує. А головне - потрібний чоловік може пройти повз вас, а вам попадеться інший тип чоловіка, якому подобаються дурочки. Подібне притягує подібне!
3
Насправді те, що мудра жінка - це хитра жінка, всього лише стереотип. Просто протягом багатьох століть патріархату жінці доводилося хитрувати і прикидатися, щоб вижити в чоловічому світі. Але себе щось не перехитриш! Мудрість не має нічого спільного з хитрістю і життєвої «хваткою».
4
Щоб стати мудрою жінкою, потрібно вміти бути гнучкою. Тобто де потрібно, бути твердою, а де потрібно, мягкой.Нужно мати терпіння і розуміння, що також цінувалося в жінках в усі времена.Нужно вміти більше не говорити, а слухати. Вчіться слухати інших людей, вчіться слухати свого чоловіка. Потрібно бути тактовною і делікатній, не демонструвати силу свого інтелекту чоловікові з апломбом і пихою. Не намагайтеся здаватися розумнішим, ніж ви есть.Будьте простіше! Як говориться, «будь простішим - і люди потягнуться». Бути простіше - це не означає перестати фарбуватися і стежити за собою. Бути простіше - це означає бути природною, розслабленої, спокійної, бути самою собою. Мудрість - це більше, ніж розум. Мудра жінка бачить просте рішення там, де може заблукати чоловік з логікою і високим інтелектом. Тому мудрість - це сила жінки. Розумна вона чи ні - це вже питання другорядне.
Корисна порада
А наостанок - маленький секрет: насправді, мудрість не залежить від статі. Просто в жінці це більше закладено, ніж в чоловікові. Так само як і у чоловіка зазвичай краще розвинені логіка і аналітичний розум. Якщо і жінка, і чоловік будуть мудрішими, буде більше взаєморозуміння.