Як приховати друге підборіддя.

Не завжди другий підборіддя є наслідком повноти. Буває й таке, що дуже стрункі дівчата з круглим від природи особою стикаються з цією проблемою. Існує кілька способів візуально зменшити обсяг нижньої частини обличчя.
Інструкція
1
Сходіть в галантерейний магазин і купіть різнокольорові шийні хустки. Крім цього, зверніть увагу на ультрамодні в цьому сезоні палантини і шарфи. Тонкі хусточки зав'яжіть на шиї красивим вузлом. Широкі кашне обмотайте навколо горла, а кінці сховайте під вільний край. Підібрати подібний аксесуар можна до будь-якого вбрання. Він відверне увагу і частково приховає важку нижню частину обличчя.
2
Светри з горлом і водолазки прекрасно замаскують другий підборіддя. А блузи з глибоким декольте переключать увагу оточуючих на зовсім іншу частину тіла. Головне, не надягайте сорочок і кофт з круглим вирізом. Вони тільки підкреслять обсяг нижньої частини обличчя.
3
Зверніть увагу на біжутерію. Вам підійдуть масивні довгі намиста і ланцюжки. Зверніть увагу на прикраси в етнічному стилі з каменю та дерева. Чим більше будуть намистини, тим краще. Такі аксесуари візуально витягнуть весь силует і відвернуть увагу від другого підборіддя. Довгі сережки також відмінно впораються з цим завданням.
4
Крім одягу та біжутерії приховуйте другий підборіддя за допомогою косметики. Візьміть тональний засіб на 1-2 відтінки темніше, ніж те, яке ви використовуєте на обличчі. Нанесіть його на весь підборіддя, від щелепи до шиї. Ретельно розтушуйте лінію переходу з одного кольору в інший. Темна пудра візуально зменшить обсяг нижньої частини обличчя і приховає зайву складку.
5
Підбирайте зачіску правильно. Каре і гладке укладання тільки підкреслять другий підборіддя. Вам підійдуть стрижки з рваними кінцями і досить коротке волосся, де основний обсяг припадає на рівень скул. Це врівноважить верхню і нижню частини обличчя, замаскувавши другий підборіддя.
Корисна порада
Фотографуючись, трохи нахиляйте голову вниз. Або просите фотографа так вибирати місце зйомки, щоб він був на п'ятдесят - сімдесят сантиметрів вище вас. Так на зображенні другий підборіддя не буде видно.