Як проводити Хрещення.

Однією з головних подій у житті православної людини є його хрещення . Хрестини - велике свято для малюка і його батьків. Це таїнство є першим кроком дитини до християнської віри, його прилучення до церкви. При хрещенні людина отримує нове церковне ім'я і знаходить свого небесного покровителя.
Вам знадобиться
  • - вибрати хресних, купити хрестинний набір і хрестик.
Інструкція
1
В даний час обряд хрещення відбувається переважно в храмах. Щоб хрестити малюка, насамперед, виберіть церкву, в якій ви хочете це зробити.
2
Для початку пройдіться по храмах, поспілкуйтеся з батюшкою або послушницями. Вони детально розкажуть вам про те, як проходить обряд хрещення в даній церкви і про те, що необхідно для нього придбати.
3
Після цього домовитеся з батюшкою, який буде хрестити дитину, про конкретну дату і час хрестин.
4
Потім виберіть хресного для малюка. Зазвичай їм стає хтось з найближчих друзів або родичів. Знайдіть людину, якій ви повністю довіряєте. Пам'ятайте, що ним має стати людина, готова взяти на себе турботу про своє хрещеника і стати його духовним наставником.
5
Не забувайте, що для хрестин хлопчикові потрібен тільки хресний, а дівчинці - лише хрещена мати. Але якщо ви захочете, тоді можна запросити і того, й іншого.
6
Заздалегідь придбайте для малюка хрестинний набір. Зазвичай в його комплектацію входить все найнеобхідніше: хрестинна сорочка, пелюшка і чепчик. Купити такий комплект можна в будь-якому магазині дитячого одягу. Не забувайте і про рушник. Воно повинно бути великого розміру, щоб у нього можна було гарненько загорнути дитини після хрещення.
7
Серйозно поставтеся до вибору хрестика. Найкраще, щоб він був маленький і обов'язково з закругленими краями, тоді малюк не поранить. Не потрібно відразу ж купувати золотий або срібний хрестик. Для хрещення купите звичайний металевий, а пізніше - вже більш дорогий хрестик.
8
Пам'ятайте, що хрещення буває лише раз у житті. Заздалегідь подбайте про відеозйомку або доручіть це важлива справа кому-небудь зі своїх друзів.
9
Після хрещення складіть хрестинну сорочку, рушник і свічки в красивий пакет. Тримайте їх у кімнаті малюка, тоді дитина буде рідше хворіти.
Корисна порада
Охрестити дитину можна в будь-який день після сорокового дня з моменту народження.