Як найняти продавця.

Здавалося б, чого простіше найняти продавця . Однак багато, зіткнувшись безпосередньо з цим завданням, роблять купу помилок. Це одна з причин виникнення такого небажаного явища як текучка.
Вам знадобиться
  • Анкети для здобувачів, текст оголошення, приміщення для проведення співбесіди, трудовий договір.
Інструкція
1
Підготуйте питання для анкети. Вони повинні бути побудовані таким чином, щоб відповіді на них давали вам якомога повніше уявлення про кандидата. Наберіть анкету в будь-якому текстовому редакторі. Роздрукуйте потрібну кількість примірників на принтері.
2
Складіть грамотне оголошення про прийом на роботу. Замовте в редакції місцевої газети (краще кількох) його вихід з тією періодичністю, яку вважаєте прийнятною для себе. Пам'ятайте, чим більше виходів оголошення ви замовляєте, тим кожен вихід стає для вас дешевше. Так само розмістіть оголошення в мережі Інтернет. На сайтах присвячених роботі і безкоштовних дошках оголошень. Якщо ви живете в невеликому місті корисним буде розклеїти оголошення в місцях скупчення людей (зупинки громадського транспорту, спеціальні стенди).
3
Чекаючи дзвінків від претендентів не втрачайте часу дарма. Підготуйте приміщення для проведення співбесід. Краще якщо це буде окремий кабінет в якому вас ніхто не потривожить. Атмосфера в кабінеті повинна бути офіційною, але розташовує. Кандидат повинен розкритися перед вами.
4
Призначаючи час співбесіди, піклуйтеся не тільки про своє зручність. Ви заздалегідь розташуйте до себе людину, запропонувавши йому самому вибрати час. Не потрібно думати, що тільки майбутній продавець зацікавлений в вас. Ви навіть більшою мірою зацікавлені отримати хорошого фахівця.
5
Зустрічайте шукачів радо. Підніміться назустріч простягніть руку для рукостискання запросіть присісти. Поводьтеся як гостинний господар. Водночас уважно дивіться, як поводиться людина. Де він тримає руки, не відводить чи ока? І інші психологічні штучки, які ви можете почерпнути в невеликих брошурах, присвячених цій тематиці. Не полінуйтеся прочитати одну з них перед зустріччю.
6
Візьміть типовий трудовий договір або складіть власний. Виберіть за результатами співбесіди кращого продавця . Проведіть з ним додаткову зустріч, на якій постарайтеся обговорити всі нюанси майбутньої співпраці. Встановіть випробувальний термін. Підпишіть договір і призначте день і час виходу нового співробітника на роботу.