Як виростити рослину.

Люди давно вже зіткнулися з корисними властивостями рослини імбир. А адже його корінь можна не тільки купити, але і виростити, причому в домашніх умовах. Якщо врахувати, що імбир в основній масі своїй зростає в тропічних азіатських лісах, то можна сказати, що вирощування імбиру в домашніх умовах та з нашим кліматом - це дуже трудомісткий процес. Але все ж цей процес здійснимо.
Інструкція
1
Імбир - це тропічна рослина, яка зовні нагадує осоку. Якщо ви всерйоз вирішили зайнятися вирощуванням імбиру, знайте, що в висоту ця «травка» може досягати до 1 метра і вище. Для вирощування імбиру у себе вдома пошукайте будинку або купіть неглибоку і широку тару, куди ви висадіть кореневища. Як грунт для імбиру можна взяти органічну суміш, в якій вирощують овочі.
2
Помістіть корінь в теплу воду на 2-3 години перед його посадкою. Далі відокремте фрагмент, що включає в себе дві «фаланги» і кілька нирок. При горизонтальному положенні кореня направте нирки вгору при посадці.
3
Імбир краще починати вирощувати навесні. Чи не заглубляйте корінь сильно в землю при посадці його в горщик. Після посадки не тримайте рослина на протягах і не залишайте його під прямими сонячними променями. Рослина такого звернення не оцінить, може «образитися» і не зійти.
4
Оскільки імбир - рослина тропічне, його корінь дуже чутливий до поливу. Тому поливайте його часто. Але дивіться, щоб рослина не загнило. Щоб попередити загнивання, викладіть при посадці дно дренажем із середнього розміру керамзиту.
5
Якщо вами будуть дотримуватися всі необхідні для вирощування імбиру умови, він може зацвісти. Хоча не виключено, що жовто-зелені з ліловими краями квіточки імбиру ви побачите лише через 2-3 роки його зростання.
6
У міру зростання саджанця, його листя і стебла стануть придатними для салатів. Але якщо ви хочете, щоб у вас виросли великі кореневища, не поспішайте листя зрізати. Для цього рослині потрібно приблизно 8 місяців. Виходить, що посадивши корінь імбиру в березні або квітні, ви його виростите до пристойного розміру приблизно до початку зими. В цей час стебла і листя рослини підсихають. Тому поливати імбир вже не обов'язково. Просто поставте горщик з коренем в темне вологе і прохолодне місце.