Як потрапити в баскетбольний клуб.

Навіть володіння спортивним талантом і багатогодинна робота в спортзалі дозволяє далеко не всім спортсменам потрапити в бажану команду. Існують певні кроки, які можуть істотно збільшити ваші шанси на те, щоб заграти в баскетбольному клубі . Розглянемо, що вам потрібно буде конкретно для цього зробити.
Вам знадобиться
  • - Постійне відвідування тренувань та зборів;
  • - Контакти з командою, в якій ви хочете грати.
Інструкція
1
Грайте в баскетбол зі шкільного часу. Це допоможе вам розвинути ваші навички на відмінному професійному рівні, поки інші будуть зайняті марними речами. Тому, не втрачайте дорогоцінного часу. Грайте завжди, коли ви можете. Використовуйте будь-який момент і проявляйте свої вміння у всіляких змаганнях.
2
Відвідуйте всілякі виїзні баскетбольні заходи. Зараз існує безліч спортивних таборів, як протягом літа, так і протягом усього року. Це зблизить вас з професійними спортсменами і тренерами. Це - безцінний досвід. Далі просто відточуйте ті навички, які ви придбали на спортивних зборах.
3
Навчіться основам гри в баскетбол якомога раніше. Штрафні кидки, ведення м'яча, підбори - ті основні вправи і елементи, якими потрібно оволодіти досконало.
4
Стати гравцем команди школи і закріпитеся в ній. Пам'ятайте, що вам потрібно бути постійно у формі, тому забудьте про довгі літні канікули. В літній час ви повинні тренуватися і робити це посилено. Беріть участь в літніх спортивних таборах, навчайте зростаюче покоління та приєднуйтеся до місцевих командам. Це все допоможе вам не втратити форму і відточити навички.
5
Грайте в баскетбольній команді свого університету або коледжу. Тут вам потрібно вже викладатися по повній, оскільки саме зі студентського часу може початися ваша професійна кар'єра баскетболіста. Важливо, щоб вас помітили тренери та менеджери команд, з якими ви будете змагатися.
6
Контактуйте з тренерським штабом тієї команди, в яку ви вже хочете потрапити в якості професійного гравця. Їм потрібно точно знати, що ви хочете з ними співпрацювати. Це збільшить ваші шанси. Сходіть кілька разів на тренування і гри цієї команди, тобто зробіть так, щоб вас помітили. Також, спробуйте проникнути у внутрішню політику команду і спробуйте з'ясувати, які гравці їй потрібні і які там вимоги. Якщо ви це все грамотно зробите і надасте цінність тренеру і колективу, вас обов'язково візьмуть.
Зверніть увагу
На пріоритет команди, в якій ви хочете грати. Дізнайтеся точно, що потрібно тренерському штабу.
Корисна порада
Будьте лідерів у своєму клубі і на кожній грі викладатися на всі 100%.
Для того щоб потрапити в клуб, який є модним і сучасним, необхідно не тільки прибути в потрібне місце до призначеного часу, а також придбати квиток, потрібно пройти фейс-контроль, який присутній практично в кожному модному і сучасному закладі.

Зазвичай система контролю потрібна для того, щоб в клубі панувала мирна атмосфера, а також і певний стиль, якого варто дотримуватися і всім відвідувачам. Для того щоб напевно потрапити в клуб, необхідно виконувати ряд наступних правил: 1. В першу чергу необхідно познайомитися з історією клубу, в який ви плануєте потрапити. Для цього можна познайомитися з відгуками людей, що вже встигли відвідати даний клуб, а також відвідати сайт клубу і дізнатися більше про нього саме тут.2. Далі варто правильно підібрати одяг для клубу. Це дуже важливо, так як основна увага охоронців на фейс-контролі спрямоване саме на оцінку зовнішнього вигляду клієнтів. Одяг має бути сучасною, красивою і модною. Ніякої спортивного одягу в сучасних клубах бути не повинно. Пройти в клуб в найдорожчій і концептуальної, але при цьому спортивному одязі, просто неможливо. У разі якщо в клубі проводиться тематична вечірка, одягатися на неї слід відповідно до оголошеної темой.3. Неприпустимим є поява в клубі неповнолітнього людини. У випадку якщо ви виглядаєте молодше своїх років, при собі обов'язково потрібно мати паспорт, або ж потрапити до клубу буде просто неможливо. В деякі заклади не можуть потрапити і особи, яким виповнилося лише 18 років, так як вікова планка в них піднята до 21 і навіть до 25 лет.4. Неприпустимим є відвідування клубу особам, які перебувають у нетверезому стані, або ж намагаються пронести з собою алкогольні напіткі.5. В деяких випадках фейс-контроль можуть не пройти великі компанії одиноких молодих людей. Чому? Бо саме вони найчастіше є призвідниками заворушень і бійок, проте навіть дуже великі компанії молодих привабливих дівчат в клуб можуть пройти дуже легко. Оптимальний варіант - це прийти в клуб в змішаній компанії, що складається з рівної кількості дівчат і парней.6. Багато охоронці приймають рішення про вхід в клуб не тільки з позиції одягу, але ще й з позиції власного життєвого досвіду. Наприклад, відвідувача, який здасться потенційним призвідником бійок, можуть не пустити в клуб навіть, якщо він стильно і дорого одягнений, а також має при собі багато грошей. Таким чином, для успішного входу в клуб потрібно показати добродушне ставлення до людей.