Як створити на сервері папку.

У процесі роботи з власним сайтом найчастіше виникає необхідність у створенні нових сторінок або редагуванні вже існуючих. Завдання створення нової папки доводиться вирішувати набагато рідше, але може бути саме тому вона і викликає більше питань. Однак робиться це досить просто, незалежно від того, які інструменти є у вашому розпорядженні.
Інструкція
1
Якщо для редагування сайту ви використовуєте яку-небудь систему управління, то перейдіть в ній в розділ менеджера файлів. Наприклад, при користуванні системою UCOZ шукати посилання на нього треба в розділі, що відноситься до редактора сторінок - вам треба клацнути по напису «Файловий менеджер». У вікні, перейдіть в ту папку , де потрібно створити новий каталог і натисніть кнопку «Створити папку » у правому верхньому куті.
2
Наберіть назву папки в поле (в системі UCOZ - «Ім'я папки»), використовуючи при цьому літери англійського алфавіту, цифри, знаки тире і підкреслення. Довжина назви теж обмежена - наприклад, в системі UCOZ вона не може перевищувати 15 знаків. Потім ще раз натисніть кнопку «Створити папку » і клацніть посилання «Закрити вікно», або займіться завантаженням файлів в створену папку .
3
Якщо ви використовуєте який-небудь з ФТП-клієнтів для внесення змін у свій сайт, то почніть з підключення до ФТП-серверу. У програмі повинні бути заповнені необхідні для підключення поля, що відносяться до цього сайту - адреса ФТП-сервера, логін і пароль для ФТП-підключення. Після отримання підтвердження успішної авторизації перейдіть в папку , де потрібно створити новий фолдер. Зазвичай інтерфейс програм цього роду складається з двох панелей, в одній з яких відображається дерево каталогів вашого комп'ютера, а друга використовується для навігації по дереву каталогів сайту. Перейшовши в потрібну папку , клацніть правою кнопкою панель, що відноситься до вашого сайту, і у випадаючому контекстному меню виберіть пункт «Створити папку ». Цього буде достатньо для створення нового каталогу.
4
Якщо створювати папку потрібно за допомогою серверного мови програмування, то скоріше всього цією мовою буде PHP, так як саме його найчастіше використовують зараз в інтернет-програмуванні. Для створення нового каталогу в PHP існує функція mkdir - використовуйте її, вказуючи повний шлях до створюваної папці. Крім повного шляху в цій функції слід зазначати код, що містить набір прав, який повинен бути присвоєний цій папці після її створення. Наприклад: