Як відкрити фірму установки вікон.

Вікна, виготовлені за сучасними технологіями, користуються зараз величезною популярністю. Чи не вимагають особливого догляду, теплі, зовні привабливі, вони стали хітом будівництва. Як же відкрити фірму по установці вікон?
Інструкція
1
Вирішіть, чи будете ви займатися самостійним бізнесом або зверніться за допомогою до державних органів. Другий варіант в чому переважно, оскільки ви зможете згодом отримувати вигідні державні замовлення. Та й порядок юридичного оформлення фірми буде значно спрощений.
2
Складіть бізнес-план. При його складанні найбільш повно розкрийте наступні пункти: - сума витрат на відкриття підприємства; - обсяг виробництва за перший рік роботи; - штат співробітників, які забезпечують процес виконання работ.Ісходя з отриманих даних, розрахуйте рентабельність відкриваємого бізнесу.
3
Виберіть систему, за якою будете платити податки з трьох можливих варіантів: єдиний податок на поставлений дохід, спрощена система оподаткування та загальноприйнята система оподаткування.
4
Підготуйте установчі документи і зареєструйтеся в якості індивідуального підприємця в податковій інспекції. Візьміть копію свідоцтва про реєстрацію та отримайте в ФГС коди статистики. Зареєструйте печатку підприємства в МРП. Відкрийте рахунок у банку і повідомте про це податкову інспекцію, щоб уникнути штрафу.
5
Підшукайте приміщення для офісу фірми. Врахуйте при цьому розташування приміщення. Бажано, щоб воно розташовувалося в районі з розвиненою інфраструктурою. Орендуйте офіс. Закупити всю необхідну офісну техніку та меблі.
6
Візьміть в оренду підходящі виробничі площі. Попутно придбайте автотранспорт для доставки вікон замовникам.
7
Закупити і встановіть обладнання для виробництва. Після установки все має бути готове до запуску, тому про підборі персоналу і при необхідності його навчанні краще потурбуватися заздалегідь.
8
Додайте в ЗМІ рекламні оголошення про нову фірму по установці вікон.