Як запустити виробництво.

Ви вирішили відкрити власну виробництво і подбати про те, щоб воно працювало як годинник. Як же підприємцю організувати і запустити виробництво ?
Інструкція
1
З'ясуйте, які групи товарів користуються найбільшим попитом і у кого. Проведіть моніторинг ринку продукції, яку ви збираєтеся виробляти. Розробіть бізнес-план (самостійно або із залученням фахівців). Опишіть виробничий процес, уявіть повний опис товару та калькуляцію витрат і доходів. Якщо ви збираєтеся залучати інвесторів, прикладіть до бізнес-плану графік виходу в зону беззбитковості і графіки повернення кредитів.
2
Зареєструйте в податкових органах юридична особа. Отримайте виписку з ЕГРЮЛ, коди Роскомстата. Відкрийте кореспондентський і розрахунковий рахунок у банку. Придумайте назву для своєї компанії і зареєструйте його в Роспатенте.
3
Підшукайте приміщення для свого виробництва відповідно до технологічного процесу. Перевірте всі комунікації і при необхідності переустановите або переобладнайте їх. Зробіть ремонт приміщення. Запросіть представників санітарного та пожежного нагляду, отримаєте позитивні висновки. Укладіть договір на вивезення відходів та санобробку приміщень.
4
Закупити все необхідне обладнання, бажано у виробників. Укладіть договори на його сервісне обслуговування. При виборі обладнання вам знадобляться і висновки експертів про те, що обрана вами технологія буде відповідати всім вимогам, що пред'являються до організації виробництва.
5
Закупіть сировину. Укладіть угоди на подальші його поставки. Починайте налагоджувати і канали збуту. Найміть кваліфікований персонал. Випустіть пробну партію продукції. Отримаєте всі сертифікати якості та відповідності (якщо ви відкриваєте харчове виробництво ).
6
Починайте рекламну кампанію (самостійно або за допомогою рекламного агентства) залежно від специфіки вашого виробництва.
Багато хто мріє про красиве життя з облаштованим житлом, хорошим автомобілем, відпочинком на дорогих курортах і про свій власний бізнесі , який працював би на здійснення наших бажань. Як же запустити бізнес «з нуля»?
Інструкція
1
Почніть запуск бізнесу з пошуку бізнес-ідеї. Хороша бізнес-ідея - це основний момент організації успішного бізнесу. Ви можете придумати її самостійно або скопіювати з успішно розвивається підприємства. Головне, щоб бізнес-ідея відповідала на питання: яку потребу замовників або клієнтів ви збираєтеся задовольняти, щоб вони платили вам гроші? Причому ви повинні бути здатні задовольняти цю потребу краще, ніж ваші конкуренти. Якщо ви не можете дати самому собі відповідь на це питання, то краще не починайте свій бізнес. Він буде приречений на провал.
2
Знайдіть інвестиції для запуску бізнесу. Пошук грошових коштів - це невід'ємна і найскладніша частина запуску бізнесу. Для того щоб почати пошук інвестицій, вам потрібно бізнес-план, тобто опис вашої бізнес-ідеї та її обґрунтування, підкріплене розрахунками. Без нього з вами навряд чи будуть навіть розмовляти. Для складання грамотного бізнес-плану можна звернутися до кваліфікованих фахівців або ж спробувати скласти його самому, попередньо вивчивши відповідну літературу.
3
Почніть пошук інвестицій для запуску бізнесу. Ви можете звернутися в один з банків для отримання кредиту або ж спробувати знайти приватних інвесторів. Також пам'ятайте, що останнім часом держава допомагає розвитку малого і середнього бізнесу. Беріть участь в конкурсі бізнес-планів та отримайте безвідсоткову позику або безповоротну грошову суму для фінансування вашого бізнесу.
4
Правильно розрахуйте штат співробітників і їх оплату праці. Пам'ятайте, що ви - власник бізнесу і за сумісництвом його генеральний директор. Ви повинні отримувати від вашого бізнесу дохід і вирішувати питання його розвитку, а поточною діяльністю повинен займатися виконавчий директор разом з набраним вами штатом співробітників. Тому перша людина, яку вам слід найняти, це і є виконавчий директор. Слідом за ним знайдіть відповідну людину, який відповідатиме за фінансові потоки вашої організації і касу. На початковому етапі розвитку бізнесу необов'язково наймати дорогого фахівця. Бухгалтерські функції віддайте на аутсорсинг. Це заощадить ваш бюджет і час. Після заповнення ключових позицій правильно підібраними співробітниками доповніть штат вашої організації виходячи з переслідуваних цілей і наявності вільних фінансів.
5
Управління вашим бізнесом здійснюйте за допомогою нарад, які ви може проводити кілька разів на тиждень. Пам'ятайте, що час наради не повинно перевищувати 1 години.
Зверніть увагу
Запуск бізнесу: як підготуватися. Світовий досвід успішного підприємництва досить обширний і його аналіз дозволяє виділити приблизний алгоритм вдалого запуску бізнесу. Мова йде не про великий бізнес, для якого актуальніше запаморочливі злиття і поглинання та звичні утворення дочірніх структур.
Корисна порада
Розрахувати елементарний бізнес-план на пару сторіночок А4? Для них це не легше, ніж злітати на Місяць. До речі, якщо вони все-таки запустять бізнес, то і поточне управління фінансами вестимуть так само. Тобто ніяк. Краще вбухати кілька мільйонів в нетямущий бізнес і мучитися з ним 5 років. Це простіше, ніж довірити комусь свою бізнес-ідею ще до запуску бізнесу і почала інвестицій.