Як забратися в квартирі.

Порядок в будинку - це запорука не лише гарного настрою, комфорту, але головне - здоров'я. Відомо, що біологічна забрудненість квартири набагато вище, ніж вулиці! І ми всім цим дихаємо. Чи варто говорити, наскільки важливо підтримувати чистоту в будинку. Правильно спланувавши прибирання, ви зможете приділяти їй не набагато більше часу, ніж приготуванню смачного обіду.
Інструкція
1
Почніть планування прибирання з закупівлі всіх необхідних миючих засобів, ганчірок, губок, щіток, рукавичок, віника і так далі. У вас має бути все під рукою, коли ви візьметеся за прибирання. Розподіліть обов'язки по всіх самостійним членам родини. Перед прибиранням обов'язково наносите крем на руки, щоб захистити їх від агресивного впливу миючих і чистячих засобів.
2
Вологе прибирання потрібно часто проводити, особливо якщо в будинку є новонароджена дитина. Для цього кожен день потрібно протирати пил з усіх поверхонь за допомогою вологої вовняної ганчірки. Якщо в кімнаті є килими, то їх потрібно пилососити через день з насадкою для килима, щоб збирати волосся і шерсть з килима.
3
Порядок щотижневого прибирання повинен бути наступний: * Спочатку пропилесосьте все килимові покриття, почистіть м'який куточок; * Шерстяний вологою ганчіркою протріть всі пилозбірники: батареї, підвіконня, двері, системник, монітори (тільки вимкніть їх), меблі; * Освіжите домашні рослини; * Помийте підлогу з додаванням антисептика.
4
Щоб протягом дня вам було менше роботи візьміть за правило і навчіть своїх домашніх наступним речам: * Заправляти постіль відразу, як встали; * Вчасно виносьте сміття з відра. В нього обов'язково стеліть поліетиленовий мішок, а саме відро мийте раз на тиждень, щоб мікроби не розмножувалися; * Речі не розкидайте в спальні, особливо ті, які побували на вулиці не варто класти на постіль; * В шафі повинні лежати тільки чисті речі! Брудним місце в спеціальному кошику для білизни. Вона обов'язково повинна бути з кришкою; * Частіше мийте вуличне взуття і особливо ретельно мийте передпокій.
5
Раз в квартал потрібно проводити генеральне прибирання. Вона має на увазі наведення порядку в усіх шафах, коморах, на полицях, балконі і антресолях. Спочатку необхідно витягти всі речі з шаф, протерти всі поверхні. Самі речі перебрати, провітрити, хутряні шуби просушити на сонці. Генеральне прибирання прекрасна можливість регулярно позбавлятися від речей, які стали непотрібними. Всі сувеніри, вази, прикраси зняти і помити теплою водою, якщо вони її не бояться. Все постільна протрясти, подушки, матраци, килими вихлопать. Віднесіть всі рослини у ванну кімнату і промийте листя, горщики, приберіть все засохлі гілки і листя. Всі вікна, двері, а також підвіконня ретельно вимийте, поки рослини приймають ванну.
Правильно організований процес збирання допомагає заощадити багато часу і сил. Це особливо актуально, якщо вам загрожує несподіваний візит. Сама по собі зустріч з друзями або родичами - чудова подія, але коли в будинку безлад, а час підтискає, радість від швидкої зустрічі зменшується.
Вам знадобиться
  • - чистячі засоби для сантехніки та посуду; - Серветка з мікрофібри.
Інструкція
1
Коли немає часу на довгу і нудну генеральне прибирання, спробуйте правильно організувати процес наведення чистоти в будинку. Подумки поділіть квартиру на зони, щоб діяти послідовно, а не кидатися з кімнати в кімнату. Наприклад, нехай першою з зон буде кухня, наступною - ванна кімната, потім - дитяча і т.д. Першим ділом візьміться за кухню. Протріть вологою губкою плиту і нанесіть на неї чистить. Наберіть в раковину води, додайте рідину для миття посуду, помістіть туди всі брудні тарілки, ложки, вилки і залиште хвилин на тридцять.
2
Тепер переходите в наступну зону: ванну кімнату і туалет. Використовуйте спеціальні засоби для миття сантехніки: нанесіть гель або рідину на умивальник, ванну, унітаз і залиште на деякий час. Поки кухонний посуд, плита і ванна «самостійно» чистяться, у вас є час зайнятися прибиранням в решті приміщень.
3
Візьміть великий поліетиленовий пакет, пройдіться по кімнатах і зберіть в нього всі розкидані речі: дитячі іграшки, одяг, квитанції, журнали і пр. Приберіть пакет в комору або шафа, його вміст рассортіруете і розкладіть по своїх місцях трохи пізніше. Потім протріть всі горизонтальні поверхні. Для цього краще використовувати серветки з мікрофібри: пил з них не розлітається по кімнаті, так як ця тканина надійно її утримує. Коли з цим заняттям буде покінчено, пропилесосьте килим і підлогу.
4
Повертайтеся на кухню, обполосніть посуд і поставте сушитися. Вимийте раковину і протріть плиту. Потім пройдіться щіткою або губкою по найбільш забрудненим місцях в туалеті і ванній і змийте чистячі засоби водою. Залишиться протерти підлогу у всій квартирі вологою ганчіркою і провітрити приміщення, щоб позбутися від запахів різних миючих засобів, які ви використовували для наведення чистоти. Така прибирання займе у вас не більше години, а якщо ви будете робити її під улюблену музику, з часом з неприємної обов'язки вона перетвориться в спосіб підняти собі настрій.