Як оформити вхід в будівлю.

Будинок починається з входу , який потрібно обладнати відповідним чином. З безлічі існуючих варіантів найбільш простим вважається установка ганку з навісом. Ганок з навісом - свого роду, перехідна зона, де можна перевзутися, постояти.
Вам знадобиться
  • - листи полікарбонату,
  • - кільця ущільнювачів,
  • - кріпильні гвинти,
  • - бетонну основу,
  • - перила,
  • - металеві або азбестоцементні стійки,
  • - оздоблювальні матеріали,
  • - інструменти.
Інструкція
1
Приготуйте основу під ганок з навісом. Його можна збити з дерев'яних дощок, але більш надійним і довговічним вважається бетонний фундамент, так як він характеризується високою стійкістю до перепадів температури, впливу вологи та інших атмосферних проявів. Розміри бетонної площадки - 160х200х50 см.
2
Закріпіть перила на металеві стійки. Встановіть стійки підніжжям на майданчик, приготовлену для бетонування. Тепер можна починати заливати фундамент, регулюючи положення стійок - щоб уникнути перекосу перил. Майданчик рекомендується обладнати, попередньо встановивши опалубку відповідних розмірів.
3
Тепер обладнайте безпосередньо вхід в будівля. Встановіть каркас і закріпіть на ньому листи полікарбонату. Для цього використовуйте спеціальні металеві затиски, в яких передбачені ущільнювальні шайби і прокладки. Просвердлите в листі полікарбонату отвори під кріпильні гвинти. Діаметр отворів повинен бути в 2 рази більше розміру гвинта. Це дозволить кріпленням вільно переміщатися в теплу пору року, коли метал має властивість розширюватися.
4
У тому випадку, коли необхідно оформити вхід в будинок з великим виносом навісу - близько трьох метрів, - додатково обладнайте дві стійки. Для їх виготовлення використовуються металеві або азбестоцементні труби діаметром 80-100 мм.
5
Переходьте до оздоблювальних робіт. Для оформлення ганку можна використовувати керамограніт і керамічну плитку, алюмінієві або сталеві аксесуари. Дизайн залежить від фантазії та фінансових можливостей власника.
Зверніть увагу
Нерідко фундамент під ганок домовласники не пов'язують з основним фундаментом. Це з часом може стати причиною того, що конструкція перекоситься або деформується. Щоб уникнути цього за основу краще взяти монолітну плиту з бетону, товщина якої становить 10-12 см.
Корисна порада
Бетонне покриття на ганку з навісом найкраще облицьовувати керамічною плиткою, яка має рельєфну поверхню. У цьому випадку менше ризик посковзнутися на мокрому від вологи підлозі.