Як зв'язати м'ячик гачком. м'яч гачком.

Зв'язаний гачком м'ячик є ідеальною іграшкою для дитини. Рідкісна мама дозволяє своєму нащадкові грати вдома з справжнім м'ячем. Адже малюк може запустити його і в вікно, і в телевізор, не кажучи вже про сусідів, які змушені слухати рівномірний стукіт м'яча в стіну. В'язаний м'ячик вирішить всі ці проблеми - грати вдома стане тихо і безпечно.
Вам знадобиться
  • - гачок
  • - нитки
  • - наповнювач.
Інструкція
1
Для початку підберіть гачок і нитки, які підходять за розміром. Пам'ятайте, чим більшу за розмірами ви хочете пов'язати іграшку, тим більше товстими повинні бути нитки і тим крупніше гачок. Для маленьких же м'ячик ов підійдуть тонкі нитки, можливо, навіть ірис.
2
Якщо у вас немає досвіду в в'язанні гачком , ви можете взяти тенісний м'ячик (або будь-який інший підходящого розміру), на який ви будете приміряти своє рукоділля. Зв'яжіть ланцюжок з шести повітряних петель і замкніть її в кільце. Потім, пров'язуючи в кожній петлі ланцюжка по дві, зробіть наступний ряд з 12 петель. Третій ряд вашого м'ячик а повинен складатися з 18, а четвертий - з 24 петель. Так, додаючи з кожним новим рядом по шість петель, ви поступово збільшите діаметр вашого м'ячик а до необхідного вам розміру.
3
Після того, як ваш м'ячик досяг потрібного розміру, починайте зменшувати його, скорочуючи кожен ряд на таку ж кількість петель, як ви додавали.
4
Коли ви практично Дов'язати м'ячик, наповніть його синтепоном, синтепухом, непотрібними вам обрізками тканини або крупою - горохом, сочевицею, гречкою. В такому випадку м'ячик ще й розвиватиме дрібну моторику дитини. Після того, як м'ячик набитий, довяжіте виріб до кінця і заправте стирчать нитки.
5
Існує ще один спосіб, як змайструвати м'ячик. Для цього зв'яжіть три смужки довжиною приблизно 11 сантиметрів і шириною близько 3 сантиметрів. Для цього вам знадобиться зв'язати ланцюжки приблизно з 40 повітряних петель і пров'язати 9 - 10 стовпчиків. При бажанні смужки можуть бути з різних тканин - вийде веселий дитячий м'яч.
6
Сшейте одну смужку в кільце. Друга смужка також зшивається в кільце і надівається наверх на першу. Третя смужка пропускається під низ першої та накладається зверху на другу, після чого виріб наповнюється і смужка закріплюється в кільце, як і попередні.
В'язані м'ячики - дуже цікава іграшка, яка прийшла до нас з давніх часів. Такими м'ячиками дуже зручно грати в приміщеннях, гра розвиває дрібну моторику, реакцію. Також схожі м'ячики застосовуються в грі, званою "Сокс".
Вам знадобиться
  • Нитки
  • Гачок
  • Наповнювач для м'ячика
  • Коробочка від "кіндер-сюрпризу" (за бажанням)
Інструкція
1
М'ячик найкраще в'язати з різнокольорових ниток. Так він буде набагато красивішим та привабливішим, особливо якщо ця іграшка призначається для малюка. Нитки вибираються щільні, краще товсті, щоб в'язка була досить щільною. Гачок в цьому випадку вибирається трохи товщі нитки.
2
Також слід підготувати наповнювач для м'яча. Ним може бути вата, синтепон, спеціальні кульки, крупа. А якщо планується м'ячик-брязкальце, то потрібно підготувати для вкладення в середину коробочку від "кіндер-сюрпризу". У неї можна покласти кілька дрібних гудзиків для шумового ефекту.
3
Потім можна приступати безпосередньо до в'язки. М'яч в'яжеться вкруговую, стовпчиками без накиду. Для цього потрібно набрати кільце з повітряних петель, з'єднати його, і з нього почати перший ряд. В'язати потрібно якомога щільніше, поступово додаючи стовпчики. Щоб легше було в'язати, потрібно знайти готовий м'яч, і приміряти на нього майбутній в'язаний м'ячик. Важливо не пропустити момент, коли надбавки петель зупиняються, і бічні стінки м'яча в'яжуться одним кількістю петель. Потім стовпчики потрібно буде потроху збавляти.
4
Коли м'яч буде практично готовий, але залишиться невеликий отвір, його потрібно набити наповнювачем і дов'язати до кінця.
Зверніть увагу
Якщо планується м'яч-брязкальце, краще не використовувати харчові продукти в якості шумових засипок. Інакше при пранні є можливість псування м'ячика.