Як прибрати жовті плями на стелі. жовті плями на шпаклёванном стелі.

Є кілька причин виникнення плям на стелі . Вони можуть з'являтися з рядом розташованими водопровідними або каналізаційними трубами. Також жовті плями можуть утворюватися в результаті халатності сусідів, що живуть на верхніх поверхах, які просто можуть вас затопити.
Інструкція
1
Розгляньте пляма уважно і постарайтеся визначити його походження. Адже залежно від того, яке походження плями, буде і спосіб боротьби з ним. Якщо ви тільки починаєте ремонт в квартирі, обов'язково до шпаклювання та фарбування стелі приберіть все плями.
2
Приберіть з плями за допомогою шпателя всі залишки шпаклівки або фарби. Візьміть таз і налийте в нього білизну, змочіть в ній будь-яку губку, злегка відіжміть і обробіть їй всю поверхню. Сильно притиснуту до плями губку тримайте на одній ділянці по кілька секунд, після чого змочіть її знову і прикладіть на наступну ділянку плями. Обробіть так все забруднення. Продовжуйте обробку до того моменту, поки пляма не посвітлішає, можливо, губка пожовтіє, тоді замініть її новою.
3
Почекайте до повного висихання стелі, якщо пляма повністю стало світлим, значить, все добре. А якщо жовтий колір все - таки проявляється, тоді повторіть всю операцію знову.
4
Видаліть жовте масляна пляма таким способом. Першим ділом з плями видаліть весь бруд і пил, далі заґрунтуйте його грунтом глибокого проникнення. Зачекайте, поки грунт просохне. До спеціального лоток налийте фарбу, змочіть і розкачай в ній валик, після чого зафарбуйте жовтизну. Покрийте пляма одним шаром фарби, почекайте, поки вона підсохне. Подивіться, чи не просвічується Чи пляма, а якщо так, то наносите фарбу доти, поки його повністю стане не видно. Якщо через кілька днів масляне пляма не проявилося, то його видалення пройшло успішно, і ви можете спокійно приступати до подальшого ремонту стелі. Але трапляється й таке - пляма може проявитися на вже повністю відремонтованому стелі , не фарбуйте його водоемульсійною фарбою, це марно, плями з'являться знову вже через пару днів. Скористайтеся олійною фарбою, яку нанесіть в декілька шарів, але тоді ділянку де було пляма, відрізнятиметься від решти стелі своїм блиском. Тому пофарбуйте поверх глянсової фарби, якою ви фарбували весь стелю. Фарбуйте знову в кілька шарів, до повного зникнення блиску.
Корисна порада
Пляма на стелі краще шпаклювати через спеціальну стеклотканевой сітку для шпаклівки з розмірами осередку 2.5 на 2.5 мм.