Як видалити цвіль. Як прибрати цвіль в підвалі.

Якщо у вашій квартирі або будинку завелася пліснява, то її дуже терміново необхідно видалити. Справа в тому, що вона не тільки руйнує будівельну конструкцію, але ще й згубно впливає на ваше здоров'я. Спори цвілі можуть потрапити в дихальні шляхи, викликаючи роздратування, астму, алергію, а також захворювання шкіри. Передусім від цвілі страждають люди з ослабленим імунітетом, літні люди і маленькі діти.
Інструкція
1
Спочатку визначте, чому у вас завелася і розрослася грибниця цвілевих грибів. Найсприятливіше середовище для розвитку гнучка - це поєднання вологи і тепла. * Якщо грибок завівся у ванній, значить, там недостатньо добре працює вентиляція. Або ж ви просто не даєте приміщенню просохнути, щільно прикриваючи двері ванної. * Якщо в житловій кімнаті, то виною тому можуть бути оздоблювальні матеріали, які конденсують вологу на своїх поверхнях. * Якщо цвіль завелася на вікні, то вам необхідно поміняти склопакет, встановивши більш гігієнічні орні, але не глухі пластикові вікна. * Якщо цвіль поширилася по підвального приміщення, значить, потрібно провести роботи по осушенню підвалу і захисту його від ґрунтових вод. Можливо, необхідно перевлаштувати цоколь навколо будинку, щоб вода з даху не затікала в підвал.
2
Деякі заходи запобігання появи цвілі ви вже побачили, але як видалити цвіль, якщо вона вже завелася? В першу чергу обробіть уражену ділянку за допомогою столового оцту або перекису водню, змочивши їм губку. Не забувайте про заходи власної безпеки: використовуйте рукавички і маску.
3
Крім оцту і перекису існують такі народні засоби для боротьби з цвілевим грибком: креозот, розчин мідного купоросу, змішаного з водою і оцтовою кислотою в співвідношенні 0,5 * 10 * 2. Цей розчин необхідно нагріти до 70 ° С і розпорошити пульверизатором, або нанести пензлем.
4
Найважче вивести грибок у ванній кімнаті. Навіть зробивши косметичний ремонт, ви через тиждень знову побачите свіжі плями цвілі. Щоб видалити грибок у ванній, розведіть відбілювач у воді (1 до 2) і протріть ганчіркою, змоченою в розчині по всіх зараженим місцям. Регулярно промивайте ганчірку, щоб спори цвілі не розносився по всій ванній. Дайте стінам просохнути і покрийте їх спочатку антигрибковой ґрунтовкою, а потім і антигрибковой побілкою. Якщо є можливість, то необхідно і вентиляцію переобладнати, адже саме через порушеною циркуляції повітря виникла проблема з цвіллю.
5
Ще один ефективний спосіб - придбати кварцову лампу. Досить регулярно включати її на 20-30 хвилин 2-3 рази на день і ніякі мікроби і гриби у вашій ванній не розлучаться. Обов'язково виходьте з кімнати при включеній лампі.