Як прибрати вірус з флешки.

Все далі відходить в минуле той час, коли користувачі ПК повсюдно використовували для зберігання інформації магнітні дискети та лазерні диски. Часи змінилися, і на зміну громоскім CD прийшов компактний флеш-накопичувач, що дозволяє зберігати файли та обмінюватися цифровою інформацією у великих обсягах. Але щоб не заразити ваш чи чужий комп'ютер небезпечним вмістом, необхідно знати, як прибрати вірус з флешки.
Вам знадобиться
  • - антивірус,
  • - командний рядок.
Інструкція
1
Вставте флешку в USB-гніздо персонального комп'ютера або ноутбука. Виглядає цей роз'єм у формі невеликого отвори з емблемою у вигляді деревовидної блок-схеми. Після цього в правому нижньому куті робочого столу, поряд з часом, з'явиться маленький ярлик нового пристрою. Також посередині робочого стола виникне службове віконце «Автозапуск» з зручним повзунком прокрутки. Не звертайте уваги на ці віконця і написи, так як прибрати вірус з флешки можна швидко тільки через папку «Мій комп'ютер». Знайдіть на робочому столі іконку "Мій комп'ютер". Найчастіше вона виглядає як зображення комп'ютера.
2
Відкрийте дану папку. Всередині неї ви виявите список головних системних, особистих і архівних папок - «Локальний диск C», «Диск D» (документи адміністратора), «DVD RW дисковод F» і т.п. Після підключення флешки до комп'ютера в цьому списку папок додасться ще один ярлик - нового пристрою. Зазвичай він позначений однією латинською літерою "H", "G" або "E" (можливі й інші варіанти). Додатково може бути вказана англійська напис фірми-виробника, наприклад - "KINGSTON". Клікніть по значку флеш-накопичувача правою кнопкою миші. У списку команд виберіть «Сканувати анти вірус ной програмою».
3
Далі операційна система почне діагностувати флеш-накопичувач на наявність вірус ів. Дана процедура займе якийсь час, пропорційно кількості збереженої на флешці інформації. При виявленні шкідливого програмного забезпечення анти вірус ная система запропонує вам лікувати, відправити в карантин або ж видалити небезпечний файл. Виберіть відповідний варіант, в залежності від ситуації, тобто якщо не можна вилікувати, то краще відправити в карантин, або зовсім видалити.
4
Дуже часто знімні накопичувачі вражає вірус Autorun.exe. Він може маскуватися під програмну папку, при відкритті якої, відбувається зараження небезпечним вмістом. Далі вірус швидко поширюється на всі контактують з цим комп'ютером інші флешки, диски і комп'ютери. Флешка може перестати відкриватися, а в її контекстному меню будуть відображатися незрозумілі символи. Видалити вірус autorun можна як за допомогою хороших анти вірус них програм - "Kaspersky Internet Security", "ESET NOD32", "Dr. Web" та інших, так і використовуючи командну рядок.