Як циклювати підлогу.

Паркетна пол з натуральних порід дерева вважається елітним видом на пол ьного покриття. Він характеризується високою стійкістю до механічних пошкоджень, але з плином часу і саме міцне покриття має властивість зношуватися. Відновити естетичну привабливість допоможе циклювання паркету.
Вам знадобиться
  • - цикловочні машини
  • - респіратори
  • - груба шкірка
Інструкція
1
Починайте циклювати паркетний пол поетапно грубої шкіркою, потім середньої і, нарешті, дрібної. Іс пол ьзовать шліфувальні машини для зняття верхнього шару паркету нераціонально, так як вони не призначені для таких робіт. Якщо є можливість, ис пол ьзуйте спеціальну циклювальні машину.
2
Натягніть або зніміть стрічку, натягнуту на барабан машини, відкиньте раму таким чином, щоб барабан відірвався від поверхні пол а. Періодично очищайте мішок, передбачений в обладнанні, від накопичується в ньому деревного пилу та інших суспензій, що утворюються в процесі циклювання пол а.
3
Водіть циклювальні машину по діагоналі, щоб пол ністю видалити верхній шар паркету, випрямити окремі дошки, деформовані в процесі обробки поверхні грубої шкіркою. Циклювання пол а виробляєте пол осами, переміщаючи машину в одному напрямку. Потім пройдіть ту ж пол осу, але вже у зворотному напрямку.
4
Після обробки всієї поверхні пройдіть краю паркетного пол а річний цикль. Зачекайте, поки осяде пил, після чого очистіть пол овое покриття пилососом. Особливу увагу приділяйте зазорам між плінтусом і пол ом.
5
Нанесіть на отцикльовать дошки грунт, дайте йому просохнути. На загрунтовану поверхню пол а в два-три шари нанесіть лак - у напрямку деревного волокна. Після того, як перший шар просохне, його необхідно відшліфувати. Другий шар лаку необхідно наносити на шорстку поверхню паркетного пол а.
Зверніть увагу
Постійно переміщайте циклювальні машину, не допускаючи зупинок. У тому місці, де вона зупиниться, на поверхні паркетної підлоги можуть утворитися вм'ятини, ями та інші дефекти.
Корисна порада
Циклювати паркет самостійно краще здійснювати по мокрій поверхні. Це зменшить рівень пилоутворення в квартирі. Гарантувати отциклевать поверхню слід поліуретановим лаком. Його можна розбавити спиртом.